تاریخ امروز:۱۰ اسفند ۱۳۹۹

پرونده مسکن مهر پرند امسال بسته می‌شود/ متقاضیان ۳ هزار واحد تمایلی به دریافت واحد خود ندارند

به گزارش  خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند در برنامه شبکه خبر تصریح کرد: ساخت ۹۰ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند هدف گذاری شده بود که از این تعداد ۸۱ هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شده و ۹ هزار واحد هم  باقی مانده است.

او ادامه داد: بیش از ۳ هزار واحد مسکن مهر در پرند ساخته و آماده تحویل است اما متقاضیان اقدامی برای دریافت واحدها انجام نمی دهند و ما تاکنون اخطارهای زیادی به آنها داده ایم.

وطن خواهی بیان کرد: ۳۶۰ پروژه در پرند وجود دارد و تمامی واحدها با امکانات و خدمات زیر بنایی و زیر ساختی به متقاضیان تحویل داده می شود.

مدیر عامل شهر جدید پرند با بیان اینکه پروژه های مختلفی در شهر جدید پرند در حال ساخت است که بزرگترین آن ۲۰ هزار واحد است افزود: یک پروژه چندین هزار واحدی به صورت کامل و یک جا تحویل داده نمی شود و این پروژه ها به صورت بلوک بندی در قالب ۸۰۰ یا ۱۰۰۰ واحدی به متقاضیان تحویل داده می شود. ممکن است یک طرف خیابان تحویل داده شود و بلوک بعدی تحویل داده نشود.

او افزود: براساس قولی که به وزیر راه و شهرسازی دادیم،  ساخت حدود ۷ هزار واحد مسکن مهر امسال به اتمام می رسد و حدود ۲ هزار واحد مسکن مهر در پرند باقی مانده که به سبب مشکلات حقوقی بوده است.

مدیر عامل شرکت عمران پرند بیان کرد:  شهر جدید پرند، پایتخت مسکن مهر است و ما تمام تلاش خود برای بسته شدن پرونده مسکن مهر در این شهر به کار گرفته ایم.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *