تاریخ امروز:۳۰ شهریور ۱۴۰۰

پرواز بلند ویستاتوربین به لیگ یک(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال ویستاتوربین تهران در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله پلی آف لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با برتری برابر تیم‌ شهرداری بندرماهشهر به رقابت های لیگ یک باشگاه های کشور صعود کرد.

 

 

 

در دیدار دور رفت این مرحله از رقابت ها تیم فوتبال شهرداری ماهشهر موفق شد در ورزشگاه غدیر نتیجه خوبی بگیرد و با تساوی یک بر یک به ماهشهر بازگشت تا آماده دیدار برگشت شود. درنهایت دیدار برگشت مسابقه پلی آف لیگ دسته دوم امروز از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه شهدای بندرماهشهر میان دو تیم برگزار شد و دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند.

این نتیجه درنهایت پس از چند ماه که مسابقات لیگ دسته دوم به دلیل تبانی برخی تیم ها به حالت معلق درآمده بود، به دلیل گل زده بیشتر ویستاتوربین در خانه حریف، این تیم را به عنوان تیم سوم به رقابت های لیگ دسته اول رساند.

 

 

 

 

صعود ویستاتوربین در شرایطی اتفاق افتاد که این تیم به خاطر اتفاقات هفته پایانی لیگ دسته دوم و تبانی های صورت گرفته سبب شد تا حدود ۲ ماه منتظر مشخص شدن حریف خود شود.

نکته جالب توجه صعود ویستایی‌ها به لیگ یک، کسب دومین موفقیت میلاد بلادی با این تیم است. این مربی جوان که موفق شده بود ویستاتوربین را از رقابت های لیگ دسته سوم به لیگ دو برساند، در میانه های راه جایگزین فرشاد پیوس شد و توانست به همراه این تیم موفقیت دیگری را کسب کرده و اینبار ویستاتوربین را به رقابت های لیگ یک باشگاه های کشور رساند.

 

 

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *