تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پایان ۶ بازی هفته بیست و نهم با یک نتیجه مشابه/ لیگ والیبال؛ صدرنشین باخت، ارومیه دوم شد

به گزارش “ورزش سه”، هفته دوازدهم دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال امروز با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون پیگیری شد.
در این دیدارها تیم‌های شهداب یزد، سایپا تهران، شهرداری گنبد، خاتم اردکان، لبنیات هراز آمل و شهرداری ارومیه برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند. نکته جالب این هفته این بود که همه دیدارها با نتیجه سه بر یک به پایان رسید.

در پنجمین مسابقه این هفته که به میزبانی خانه والیبال برگزار شد، تیم‌های فولاد سیرجان و لبنیات هراز آمل به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان بهروز عطایی در این مسابقه سه بر یک حریف خود را شکست دادند تا هجدهمین برد خود را جشن بگیرند.

فولاد سیرجان در ست نخست این مسابقه، ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید اما در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۲ مغلوب نماینده آمل شد و پنجمین ناکامی فصل خود را تجربه کرد.

در این بازی صابر کاظمی بازیکن تیم فولاد سیرجان با کسب ۲۲ پوئن، امتیازآورترین بازیکن میدان شد. شهروز همایونفرمنش نیز با کسب ۱۷ پوئن، امتیازآورترین بازیکن تیم لبنیات هراز آمل بود.

در بازی همزمان که در سالن والیبال فدراسیون برگزار شد، تیم شهرداری ارومیه موفق به شکست فولاد مبارکه سپاهان تیم صدرنشین جدول این مسابقات شد تا بازیکنان این تیم بیستمین برد خود را جشن بگیرند.

شاگردان رحمان محمدی‌راد در ست نخست این مسابقه ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسیدند اما در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲ مغلوب شهرداری ارومیه شدند تا چهارمین شکست خود را تجربه کنند.

پوریا یلی بازیکن تیم شهرداری ارومیه با کسب ۲۰ پوئن، امتیازآورترین بازیکن این مسابقه شد و محمود رسولی هم با کسب ۱۱ پوئن، بهترین بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان لقب گرفت.

تیم شهرداری ارومیه برای تجدید نظر در حکم کمیته انضباطی پوریا یلی (دو جلسه محرومیت) درخواست بررسی مجدد پرونده را به کمیته استیناف داد و این کمیته یک جلسه محرومیت این بازیکن را تعلیقی کرد و به همین دلیل یلی امروز در دیدار شهرداری ارومیه و فولاد مبارکه سپاهان به میدان رفت.

نتایج کامل دیدارهای این هفته به قرار زیر است:

هورسان رامسر یک – سایپا تهران ۳ (۲۵ بر ۲۲، ۱۶ بر ۲۵، ۱۸ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)

شهداب یزد ۳ – شهرداری ورامین یک (۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲)

خاتم اردکان ۳ – شهرداری قزوین یک (۱۶ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱)

شهرداری گنبد ۳ – پیکان تهران یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۹ بر ۲۷)

فولاد سیرجان یک – لبنیات هراز آمل ۳ (۲۵ بر ۲۲، ۱۶ بر ۲۵، ۱۸ بر ۲۵ و ۱۲ بر ۲۵)

شهرداری ارومیه ۳ – سپاهان یک (۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲)

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *