تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پایان کار دوومیدانی کاران جانباز و معلول با ٦ مدال

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، رقابت‌های دوومیدانی جایزه بزرگ ۲۰۲۱ فزاع امروز شنبه در کشور امارات پایان یافت.

 

در آخرین روز این رقابت‌ها و در ماده پرتاب نیزه کلاس ۳۴، سعید افروز با ثبت رکورد ۳۴ متر و ۹۷ سانتی‌متر در جایگاه دوم قرار گرفتو نمایندگانی از کلمبیا و مصر به ترتیب اول و سوم شدند.

 

همچنین حامد امیری در ماده پرتاب وزنه کلاس ۵۴ با ثبت رکورد ۹ متر ۶۸ سانتی متر موفق به کسب نشان طلا شد و بدین ترتیب جمعمدال‌های خود را به دوطلا و یک نقره رساند. در این ماده ورزشکارانی از یونان و امارات به ترتیب در مکان دوم و سوم قرار گرفتند.

 

در مجموع اینکه تیم ملی کشورمان در بخش جانبازان و معلولین موفق به کسب ۶ مدال به شرح زیر شد:

 

دو طلا و یک نقره (حامد امیری)

سه نقره (سعید افروز، علی اصغر جوانمردی و علیرضا صادقیان)

با تصمیم برگزارکنندگان در این دوره از مسابقات به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران و نیز شرایط خاص بیماری کرونا، توزیع مدالنفرات برتر به صورت مجازی صورت گرفت و مدال‌ها به سرپرستان تیم‌ها در هتل تحویل داده شد.

همچنین سهمیه‌های کسب شده توسط ورزشکاران برای پارالمپیک توکیو، در پایان مسابقات به کمیته ملی پارالمپیک هر کشوری اعلامخواهد شد.

گفتنی است مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ فزاع ۲۰۲۱ با حضور ۶۰۲ ورزشکار از ۵۲ کشور به مدت چهار روز در کشور اماراتبرگزار شد.

تیم ملی جانبازان و معلولان کشورمان با هشت ورزشکار متشکل از رشید مسجدی، حامد امیری، محمد فتحی گنجی، علیرضا صادقیان، علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، اکبر احمدی و محمدرضا احمدی و با هدایت بهمن رضایی سرمربی تیم ملی در این مسابقات حضور داشت.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *