تاریخ امروز:۲۸ دی ۱۴۰۰

پایان اردوی نخست فرنگی‌کاران/ مسافران صربستان در خانه کشتی ماندند

کد خبر: ۱۷۷۶۸۰۲/۱

زمان: ۱۰:۰۹  
۱۴۰۰/۰۶/۰۸

بازدید: ۴۶۳

پایان اردوی نخست فرنگی‌کاران

اولین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای شرکت در مسابقات جهانی نروژ روز گذشته به پایان رسید و شاگردان بنا بار دیگر از ۱۲ شهریور به کمپ تیم‌های ملی باز خواهند گشت.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، اولین مرحله از اردوی تیم ملی فرنگی که از روز ۲۵ مرداد در کمپ تیم‌های ملی آغاز شد، روز گذشته (یکشنبه) به پایان رسید، اما همه فرنگی‌کاران به خانه بازنگشتند.

 

۹ کشتی‌گیری که قرار است روز ۱۱ شهریور راهی صربستان شوند تا روز ۱۳ شهریور در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام لیوبومیر ایوانوویچ کشتی بگیرند، اردو را ترک نکردند و زیر نظر عادل بالی تبار، رحیم گیوی و سینا طالب وند تمرینات‌شان را ادامه می‌دهند.

 

محمدهادی شعبانی و پویا دادمرز در ۵۵ کیلو، امید آرامی در ۶۰ کیلو، علیرضا نجاتی و محمدجواد رضایی در ۶۷ کیلو، علی ارسلان در ۷۲ کیلو، امین کاویانی نژاد در ۷۷ کیلو، مهدی ابراهیمی در ۸۷ کیلو و علی اکبر یوسفی در ۱۳۰ کیلو نفرات اعزامی به این جام را تشکیل می‌دهند.

 

دور جدید تمرینات شاگردان محمد بنا روز ۱۲ شهریور آغاز خواهد شد. این تیم تا جهانی ۲۰۲۱ که ۱۰ تا ۱۸ مهر در نروژ برگزار می‌شود دو مرحله اردوی دیگر را پشت سر خواهد گذاشت.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *