تاریخ امروز:۸ اسفند ۱۳۹۹

پاگشای استعداد سابق بارسلونا در پی اس جی (عکس)

ه گزارش “ورزش سه”، مائوریسیو پوچتینو به تازگی جانشین توماس توخل روی نیمکت پاری سن ژرمن شده و تاکنون ۸ بار روی نیمکت پاریسی ها نشسته است.

 در هر دو فهرست ابتدایی پی اس جی، پوچتینو از ژاوی سیمونز ۱۷ ساله دعوت کرد. پدیده هلندی محصول آکادمی لاماسیا بارسلونا که تابستان ۲۰۱۹ به پی اس جی پیوست.

 

 

 

 

سیمونز یکی از بهترین های لاماسیا بود اما در نهایت حاضر به تمدید قرارداد با بارسا نشد و تابستان سال گذشته با قراردادی تا ۲۰۲۲ به جمع پاریسی ها پیوست. او در تمرینات پیش فصل پی اس جی حاضر بود و در دوران توخل دو بار هم در فهرست ۲۱ نفره قرار گرفت ولی فرصت بازی پیدا نکرد.

سیمونز در فهرست ۲۱ نفره دو بازی اخیر پی اس جی تحت نظر پوچتینو هم حضور داشت ولی به میدان نرفت هرچند به نظر می رسد سرمربی آرژانتینی به زودی او را در ترکیب قرار خواهد داد چرا که گفته می شد به وی اعتقاد زیادی دارد.

 

 

 

 

این اتفاق شب گذشته رخ داد و سیمونز در بازی یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه برابر کان به میدان رفت. دقیقه ۷۸ بازی پدیده هلندی با دستور پوچتینو جای یولیان دراکسلر را در زمین گرفت و ۱۲ دقیقه فرصت هنرمنمایی پیدا کرد.

او آگوست ۲۰۲۰ در بازی دوستانه برابر سوشو اولین بازی خود برای تیم اول پی اس جی را انجام داد اما شب گذشته نخستین بازی رسمی خود را تجربه کرد.

سیمونز را الماس تراش نخورده پی اس جی می دانند و پوچتینو قصد دارد او را تبدیل به ستاره ای بزرگ کند.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *