تاریخ امروز:۸ بهمن ۱۴۰۰

پاسخ قاطع دورتموند به PSG در مورد هالند

کد خبر: ۱۷۷۶۷۲۷/۴۲

زمان: ۲۰:۰۱  
۱۴۰۰/۰۶/۰۷

بازدید: ۲۴,۳۵۴

میشل زورک، مدیر ورزشی دورتموند تاکید کرد این باشگاه تمایلی به فروش ارلینگ هالند در فصل تابستان امسال ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، اخباری در مورد احتمالی انتقال کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و جوان پاری سن ژرمن به رئال مادرید با رقمی در حدود ۱۸۰ میلیون یورو شنیده شده و در صورت رخ دادن این اتفاق، پاری سن ژرمن قصد دارد خیلی زود برای جانشینی این ستاره گران قیمت اقدام کند. در روزهای اخیر اخباری در مورد پیشنهاد ۲۰۰ میلیونی این باشگاه برای خرید ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند مطرح شده که به نظر باز هم مورد موافقات این باشگاه قرار نگرفته است.

 

 

این در حالیست که در تابستان سال آینده بند ۷۵ میلیون یورویی آزادسازی ارلینگ هالند فعال شده و تیم های خواهان این بازیکن می توانند با پرداخت این رقم نه چندان هنگفت برای خرید او از دورتموند اقدام بکنند.

 

حالا میشل زورک در پاسخ به این سوال که آیا با پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی پاری سن ژرمن برای خرید ارلینگ هالند، تصمیم باشگاه دورتموند تغییر خواهد کرد یا نه، گفت: “ما یک باشگاه فوتبال هستیم نه یک بانک. موضع ما بسیار روشن بوده و حالا نیز علیرغم این شایعات تغییری نکرده است. من تصور می کنم که ما تا دو روز دیگر و پایان پنجره تابستانی نیز با این شایعات عجیب و تند روبرو خواهیم شد. موضع ما مشخص است و من نیازی نیست من دوباره حرفم را تکرار بکنم.”

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *