تاریخ امروز:۸ اسفند ۱۳۹۹

وضعیت مبهم برگزاری بازی‌ها پس از هفته ۱۸؛/ مهدی: لیگ تعطیل شد تا تیم‌ها استراحت کنند

کد خبر: ۱۷۳۸۵۳۵/۱۳

زمان: ۲۲:۰۱  
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

بازدید: ۸,۷۷۵

وضعیت مبهم برگزاری بازی‌ها پس از هفته ۱۸؛

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ دلیل تعویق یک هفته‌ای برنامه‌های هفته شانزدهم را اعلام کرد.

سهیل مهدی در خصوص تغییر یکباره برنامه سازمان لیگ در فاصله پنج روز به شروع مسابقات هفته شانزدهم و تعویق یک هفته‌ای بازی‌ها به “ورزش سه” گفت: وقتی برنامه فیفا و ای‌اف‌اسی تغییر کرده، دیگر ما کجا هستیم. ما هم متناسب با فیفا و ای‌اف‌سی برنامه‌هایمان را تغییر می‌دهیم.

 

او ادامه داد: کرونا کاری کرد تا برنامه‌های فیفا هم دست‌خوش تغییر شود و در ایران هم نمی‌توانیم کاری غیر از این انجام دهیم. ضمن اینکه این وقفه موجب می‌شود تا تیم‌ها یک مقدار استراحت بیشتری انجام دهند و ریکاوری داشته باشند تا با بازیکنان جدید بازی‌های خود را انجام بدهند.

 

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ یادآور شد: دوم اسفندماه نقل و انتقالات شروع می‌شود و تیم‌ها فرصت مناسبی نداشتند تا از بازیکنان جدید خود در تمرینات و بازی‌ها استفاده کنند. ما هم هیچ خللی در برنامه تیم‌ها ایجاد نکردیم و همان برنامه قبلی را پیش می‌بریم.

 

مهدی اضافه کرد: ما نمی‌توانیم برنامه تک تک تیم‌ها را بگوییم چراکه در برنامه کلی هیچ تغییری اتفاق نیفتاده و فقط پنج روز بازی‌ها را به تعویق انداختیم.

 

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه طبق برنامه قبلی آیا پس از هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر تعطیل می‌شود یا خیر، عنوان کرد: باید ببینیم برنامه لیگ قهرمانان، میزبانی‌ها و برنامه تیم ملی به چه صورت خواهد بود. الان نمی‌توانم در این باره اظهار نظر کنم.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *