تاریخ امروز:۲۵ مهر ۱۴۰۰

وایکینگ ها مقتدرانه صعود کردند؛ / دانمارک دومین مسافر جام جهانی (عکس)

کد خبر: ۱۷۸۵۳۱۳/۵۸

زمان: ۰۱:۰۰  
۱۴۰۰/۰۷/۲۱

بازدید: ۸,۹۰۰

وایکینگ ها مقتدرانه صعود کردند؛

تیم ملی دانمارک بعد از آلمان به دومین تیمی تبدیل شد که صعود خود به جام جهانی را قطعی می کند.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی فوتبال دانمارک موفق شد با کسب هشتمین پیروزی متوالی خود در گروه F مقدماتی جام جهانی در اروپا، بعد از آلمان به دومین کشوری تبدیل شود که صعود خود را به جام جهانی قطعی می کند.

 

دانمارک امشب با یک گل از سد میهمان خود اتریش گذشت و ۲۴ امتیازی شد. پایین تر از این تیم، اسکاتلند حضور دارد که با ۱۷ امتیاز شانسی برای رسیدن به صدر ندارد چرا که در صورت باخت دانمارک در هر دو بازی و پیروزی اتریش در دو بازی باقی مانده، بازهم یک امتیاز فاصله بین دو تیم باقی خواهد ماند.

 

 

 

دانمارک امشب در ورزشگاه پارکن کپنهاگن مقابل اتریش قرار گرفت و با تک گل دقیقه ۵۳ یواکیم مهله، مدافع جوان خود توانست این تیم را شکست دهد. بعد از سوت پایان بازی، دانمارکی ها جشن صعود زودهنگام خود را با هوادارانشان برگزار کردند.

 

این برای دومین بار پس از جام های جهانی ۱۹۹۸ و ۲۰۰۲ است که تیم ملی دانمارک موفق می شود طی دو دوره متوالی جواز حضور در جام جهانی را کسب کند. به این ترتیب بعد از قطر (میزبان) و آلمان تکلیف سومین تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ هم مشخص شد.

 

گفتی است که دانمارک برای رقم زدن این موفقیت بزرگ ضمن کسب ۸ پیروزی در ۸ بازی، ۲۷ گل هم وارد دروازه حریفان کرده و هیچ گلی هم دریافت نکرده است.

 

 

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *