تاریخ امروز:۲۶ فروردین ۱۴۰۰

هشدار رام به دارندگان پیکاپ های سنگین به دلیل خطر آتش سوزی

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رام به دارندگان پیکاپ هشدار داده است که  خودروهایشان را در فضای باز پارک کنند چرا که حتی در زمان خاموش بودن احتمال احتراق وجود دارد.

رام از برخی صاحبان پیکاپ های سنگین، به ویژه از کسانی که پیکاپ‌های مدل ۲۵۰۰، ۳۵۰۰ و ۴۵۰۰/۵۵۰۰ را دارند، می‌خواهد به دلیل خطر آتش سوزی خودرو را در داخل خانه پارک نکنند.

مشاوره  ایمنی NHTSA منتشر شد. بیانیه شماره ۲۱V-۱۶۳، که شامل ۱۹ هزار و  ۲۱۴ پیکاپ سنگین Ram در ایالات متحده و کانادا است. طبق گزارش فراخوان ایمنی NHTSA ، پیکاپ های درگیر مجهز به موتور دیزلی کامینز ۶.۷ لیتری توربوشارژ باید گوش به زنگ باشند.

 تحقیقاتی صورت گرفت که نشان داد، آتش سوزی از  گرمایش بخار ورودی جامد تهیه شده توسط شرکت Eberspaecher Controls منشأ گرفته است. تجهیزات الکترونیکی می‌توانند به طور بالقوه منجر به آتش سوزی وسیله نقلیه شود که خواه روشن  یا خاموش باشد. هرچند هیچ گونه مصدوم یا خسارتی در رابطه با خطر آتش سوزی گزارش نشده است، اما اعلام شده که Stellantis از سه مورد ناشی از وسایل نقلیه غیر مشتری مطلع است.

VIN پیکاپ‌های مورد بحث فاش نشده است، اگرچه گزارش فراخوان ایمنی NHTSA نشان می‌دهد که آن‌ها از آگوست ۲۰۲۰ تا ژانویه ۲۰۲۱ تولید شده اند. یک راه حل برای تجهیزات الکتریکی معیوب در حال آماده سازی است، با اینکه Stellantis قصد دارد اعلان‌های فروشنده و مالک را از ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ آغاز کند. 

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *