تاریخ امروز:۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نیمکت نشینی عابدزاده و علیپور؛ به ضرر ماریتیمو 

کد خبر: ۱۷۳۸۲۰۰/۳۴

زمان: ۰۹:۲۳  
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

بازدید: ۲,۶۱۵

ماریتیمو که در ترکیب خود از بازیکنان ایرانی بهره می برد در جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال افت فاحشی داشته است. 

به گزارش “ورزش سه”، در هفته نوزدهم لیگ برتر پرتغال شاهد تکرار شکست های پی درپی این تیم بودیم. ماریتیمو اینبار در خانه تیم توندلا به میدان رفت و نتیجه را دو بر یک واگذار کرد. مندس در این بازی همانند بازی گذشته از امیر عابدزاده و علی علیپور در ترکیب تیمش بهره نبرد و حتی در جریان بازی به عنوان بازیکن تعویضی از آنها استفاده نکرد. این تدبیر در نهایت شکست دو بر یک ماریتیمو را به همراه داشت.

ماریتیمو با قبول این شکست ۱۷ امتیازی باقی ماند و تیم چهاردهم لیگ برتر پرتغال بشمار می رود. آنچه که مسلم است روند هفته های اخیر این تیم پرتغال با سیستم ۳ دفاعه نگران کننده بوده و اگر قرار به تکرار این نتایج باشد ماریتیمو روزهای سختی را برای ماندن در جدول بازی ها تجربه خواهد کرد. از سویی تصمیم مندس مبنی بر عدم بهره گیری از امیر عابدزاده نه تنها به سود این تیم تمام نشده است بلکه شکست های پی در پی ماریتیمو را به همراه داشته است. 

از سویی مندس بعد از بازی با بلننسس که در هفته دهم انجام شد و از علی علیپور در ترکیب ثابت تیمش بهره برد به این بازیکن به عنوان مهاجم اصلی تیمش میدان نداد. البته او بعد از این بازی به دلیل مصدومیت در بازی های حذفی چند هفته  ای دور از میادین بود اما در بازگشت دوباره به میدان یا به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد و یا به طور کامل در جریان بازی روی نیمکت تیمش نشست که در بازی دیشب هم این اتفاق رخ داد. پیش از این حضور علی علیپور در ترکیب ثابت ماریتیمو که در بازی با بلننسس رخ داده بود موجب شده بود مندس از مهاجم ایرانی تیمش تعریف کند و بگوید با حضور این مهاجم در ترکیب تیم ما در جلو جنگنده تر هستیم و در باز پس گیری توپ به تیم بهتری تبدیل می شویم. با این شکست ها ممکن است مندس در بازی های آتی تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *