تاریخ امروز:۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نیمار و کارت قرمز؛ این رفاقت ابدی است! (عکس)

کد خبر: ۱۷۴۶۸۲۴/۴۲

زمان: ۲۱:۳۴  
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

بازدید: ۲۷,۵۳۶

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در دیدار مقابل لیل از زمین اخراج شد.

به گزارش “ورزش سه”، امشب پاری سن ژرمن در دیداری مهم با یک گل مغلوب لیل شد تا این لیل باشد که صدر جدول لیگ یک فرانسه را از آن خود کند. تنها گل لیل به پاری سن ژرمن توسط جاناتان دیوید و در دقیقه ۲۰ به ثمر رسید تا لیل در نهایت با همین تک گل به یک پیروزی شیرین دست یابد. اما ثانیه های پایانی این دیدار حواشی فراوان و عجیبی را به همراه داشت و نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در دقیقه ۹۰ و با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد.

 

عجیب اینجاست نیمار در دقیقه ۴۸ نیز یک کارت زرد گرفته بود، اما ستاره برزیلی در ثانیه های پایانی کنترل اعصاب خود را از دست داده و بعد از درگیری با دیالو، مدافع لیل از زمان اخراج شد. جالب اینجاست دیالو نیز با نیمار درگیر شده و او نیز به علت دریافت کارت قرمز زمین را ترک کرد.

 

نیمار که مدت ها درگیر مصدومیت بود و نمی توانست در ترکیب ثابت پاری سن ژرمن قرار گیرد، امروز هنگام بازگشت به ترکیب نیز عملکرد قابل قبولی نداشت و در نهایت با دریافت کارت قرمز نمایش ضعیف خود را تکمیل کرد. ستاره برزیلی بعد از ۴۰ روز دوری از میادین در دیدار قبلی مقابل لیون ۲۰ دقیقه بازی کرده و امروز در ترکیب ثابت قرار گرفت. نیمار حالا از ابتدای سال ۲۰۲۰ سه بار در لیگ یک فرانسه اخراج شده که این آمار بیش از هر بازیکن دیگر در این رقابت ها بوده است.

 

 

 

 

 

اما درگیری ادامه یافته و در حالی که این دو بازیکن به طرف تونل استادیوم پارک دو پرنس حرکت می کردند، به درگیری کلامی با یکدیگر ادامه دادند. نیمار و دیالو با مشایعت مقامات رسمی برگزاری مسابقه از سوی هر دو باشگاه به داخل تونل رهسپار شدند و آنجا درگیری شدیدتر شد. البته در نهایت دعوای بین نیمار و دیالو با دخالت حاضران در تونل پایان یافت.

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *