تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

نیمار را یادتان رفته؟/ بی احترامی به بارسا؟ فرانسوی ها سند رو کردند (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، از قرارداد لئو مسی با بارسا کمتر از ۶ ماه دیگر باقیمانده و او همین حالا هم می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود. مسی ماه گذشته در یک مصاحبه تایید کرد که تا پایان فصل برای تصمیم گیری در مورد آینده اش صبر خواهد کرد و نامزدهای ریاست بارسا خوشبین هستند که در صورت انتخاب، مسی را برای تمدید متقاعد کنند. گفته می شود پی اس جی مقصد بعدی مسی در صورت جدایی خواهد بود.

 

 

 

 

تیتر یک شماره روز گذشته مجله فرانس فوتبال به همین قضیه اختصاص داشت. تصویری از لیونل مسی با پیراهن پی اس جی روی جلد فرانس فوتبال نقش بسته بود که بازخوردهایی کاملا منفی در بارسلونا را به دنبال داشت.

در هفته های اخیر شخصیت هایی چون خوان لاپورتا و رونالد کومان اخبار و شایعات رسانه های فرانسوی در مورد انتقال مسی به پی اس جی را نوعی بی احترامی به بارسا تلقی کرده اند و حتی تیتر یک شماره امروز نشریه دیاریو اسپورت کاتالونیا نیز در واکنش به مطلب فرانس فوتبال است.

اسپورت تیتر زده:« آزار و اذیت تمام عیار.»

 

 

 

 

تیتر یک اسپورت بازتاب زیادی در فرانسه داشته و تصویر جالب زیر در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. تصویری از جلد نشریات اسپورت و موندودپورتیوو در تابستان ۲۰۱۹ زمانی که نیمار ساز جدایی از پی اس جی را کوک کرده بود. برای سه ماه تمام، تیتر یک این دو نشریه کاتالان به نیمار اختصاص داشت.

 

 

 

 

اکنون فرانسوی ها با به رخ کشیدن این تصویر خطاب به اسپورت می گویند در مقابل این همه شانتاژ و آزار شما، یک جلد فرانس فوتبال که روی آن لیونل مسی با پیراهن پی اس جی نقش بسته، نمی تواند هیچگونه بی احترامی به بارسا تعبیر شود.

نشریات کاتالان وقتی نیمار را به تیتر یک خود تبدیل کرده بودند که او هنوز سه سال دیگر با پی اس جی قرارداد داشت ولی از قرارداد مسی با بارسا تنها ۵ ماه و نیم دیگر باقی مانده است.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *