تاریخ امروز:۱۶ اسفند ۱۳۹۹

نیاز به پیوند مجدد ندارم؛/ چینی: کلیه‌ام به مشکل خورده ولی قابل درمان است

کد خبر: ۱۷۳۷۲۴۹/۴۱

زمان: ۱۰:۰۷  
۱۳۹۹/۱۱/۲۵

بازدید: ۸۳۰

نیاز به پیوند مجدد ندارم؛

مربی تیم فوتبال چوکای تالش که به دلیل مشکل کلیه تمرینات این تیم را ترک کرده بود، در دیدار برابر بادران بار دیگر روی نیمکت سبزپوشان حضور خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، مربی سابق استقلال و نفت تهران به دلیل مشکلی جسمانی ای که پس از پیروزی چوکای تالش برابر نود ارومیه پیدا کرده بود و ورمی که در بدن او ایجاد شده بود، به تهران بازگشت و تحت معاینه پزشکان معالجش قرار گرفت. در مراجعه چینی به بیمارستان، تکه برداری از کلیه او انجام شد تا شرایط پیوندی که او ۱۵ سال انجام داده است، به دقت بررسی شود.

پس از بررسی پزشکان مشخص شد که بازیکن و مربی سابق استقلال که این روزها دستیار علی لطیفی در چوکای تالش است، نیازی به پیوند مجدد ندارد و علی رغم اینکه کلیه پیوندی او با آسیب هایی روبرو شده است، او می تواند با رعایت دستورات پزشکان به ویژه در وعده های غذایی اش از پیشرفت بیماری  و پس زدن عمل پیوندی که سال ها پیش انجام داده، جلوگیری کند.

چینی در گفتگویی شرایط خود را اینطور تشریح کرده است:« در آزمایشات مشخص شد که ۱۵ در صد از کلیه ام دچار مشکل شده که خوشبختانه با دعای مردم و هواداران عزیز قابل درمان است و نیاز به پیوند مجدد کلیه ندارم. از همه دوستان عزیزی که برایم دعا کردند ممنونم. فوت مهرداد میناوند و علی انصاریان را هم تسلیت می گویم و امیدوارم غم هایمان کم شود و همه در سلامت کامل باشند.» 

علی چینی در دیدار چوکای تالش مقابل استقلال اهواز به دلیل مشکلی که داشت، حاضر نبود ولی در دیدار روز آینده تیمش برابر بادران روی نیمکت سبزپوشان تالشی حضور خواهد داشت و بار دیگر سبزپوشان تالشی را در ورزشگاه سردار جنگل برای کسب پیروزی هدایت می کند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *