تاریخ امروز:۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نماد “کزغال” چه عملکردی داشت؟

به گزارش خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، زغال سنگ پرورده طبس با نماد کزغال یکی از عرضه های اولیه سال ۹۹ بود که در بازار اول فرابورس  بورس عرضه شد. موضوع فعالیت  این شرکت عملیات اکتشاف معدنی، طراحی، تجهیز و بهره برداری از معدن، انجام تمام فعالیت های بازرگانی شامل خرید و فروش، صادرات و واردات تجهیزات، قطعات، محصولات و مواد معدنی است که نماد این شرکت را در گروه “استخراج زغال سنگ ” قرار داده است.

این شرکت در تاریخ ۱۵ بهمن۹۹ تعداد ۲۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام خود را روانه میز معاملات کرد که در نهایت ۳میلیون و ۷۲۶هزار و ۲۱۹ نفر با میانگین قیمت ۲۰۵۰ تومان در این شرکت سرمایه گذاری کردند.

بر اساس اطلاعیه عرضه، هر کد بورسی می توانست ۲۰۰ سهم در بازه قیمتی ۱۹۵۰ تا ۲۰۵۰ ثبت سفارش کند که معادل حداکثر ۴۱۰ هزار تومان بوده است.

حالا بعد از گذشت تقریبا ۲ ماه از عرضه اولیه این نماد براساس اطلاعات منتشر شده در سایت مدیریت فناوری بورس تهران، قیمت پایانی این نماد در تاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ به ۳۷۰۷ تومان رسیده ، که نشان از رشد ۸۰٫۷۴% نسبت به روز عرضه اولیه سهام شرکت دارد. تغییراتی که می توانید نمودار کامل آن را در شکل زیر مشاهده کنید.

نماد

 

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *