تاریخ امروز:۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

نفت آبادان- استقلال لغو می‌شود؟

به گزارش “ورزش سه”، تیم استقلال بعد از آنکه روز ۱۴ فروردین ماه در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف پیکان برود، باید در روز ۱۹ فروردین در ابادان با تیم صنعت نفت مسابقه بدهد و سپس راهی عربستان شود تا در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

این در حالی است که مسئولان استقلال خواهان لغو بازی با نفت آبادان شده اند.

استقلالی ها مسابقات شان را در لیگ قهرمانان آسیا از روز ۲۵ فروردین شروع می کنند و یکی از دلایل اصلی ای که دوست ندارند به آبادان بروند خستگی است. اگر استقلال روز ۱۹ فروردین با نفت آبادان بازی کند، بلافاصله بعد از بازی اعضای تیم باید به تهران برگردند و روز شنبه ۲۰ فروردین راهی عربستان شوند که این مساله باعث خستگی بازیکنان قبل از مسابقات آسیایی می شود.

از طرف دیگر بحران کرونا که به اردوی استقلال زده، هنوز به طور کامل از سر این تیم رفع نشده و حالا کادرفنی نگران سفر به آبادان است. با توجه به قرمز بودن وضعیت استان خوزستان استقلالی ها اعتقاد دارند سفر به آبادان ممکن است باعث ابتلای برخی دیگر از اعضای تیم به کرونا شود که این موضوع در آستانه لیگ قهرمانان اتفاق خوبی نیست.

طبق قوانین مسابقات لیگ قهرمانان هرکدام از اعضای تیم های حاضر در لیگ قهرمانان که مبتلا به کرونا شوند از مسابقات اخراج خواهند شد و همین مساله مزید بر علت شده که استقلالی ها خواهان لغو مسابقه با نفت آبادان در هفته بیستم لیگ برتر باشند.

استقلالی ها طی نامه رسمی به سازمان لیگ درخواست خود را برای تعویق این دیدار ارائه کردند اما هنوز پاسخی از سوی سازمان لیگ دریافت نکرده اند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *