تاریخ امروز:۳۰ شهریور ۱۴۰۰

نظر جالب بوفون درباره رقابت تنگاتنگ در دروازه PSG

کد خبر: ۱۷۸۰۰۹۱/۵۲

زمان: ۲۱:۴۶  
۱۴۰۰/۰۶/۲۴

بازدید: ۳,۴۹۶

جان لوئیجی بوفون، دروازه بان اسطوره‌ای فوتبال ایتالیا، درباره رقابت تنگاتنگی که در خط دروازه پاریسن ژرمن وجود دارد، صحبت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از اینکه قرارداد جان‌لوئیجی دوناروما و باشگاه میلان به پایان رسید و هیچ توافقی برای تمدید حاصل نشد، دروازه‌بان ملی‌پوش ایتالیایی نهایتاً به پاری سن ژرمن پیوست. دوناروما در حالی با آتزوری به مقام قهرمانی یورو رسید که به عنوان بهترین بازیکن رقابت ها نیز انتخاب شد؛ با این حال او در فصل جدید تنها یک بازی در لیگ فرانسه انجام داده چرا که مائوریسیو پوچتینو بیشتر از کیلور ناواس در ترکیب پاری‌سن ژرمن استفاده کرده است.

 

در همین راستا جان لوئیجی بوفون، دروازه بان افسانه ای فوتبال ایتالیا، درباره رقابت تنگاتنگی که بین دوناروما و ناواس در خط دروازه PSG وجود دارد، اظهار نظر کرده است. بوفون گفت: “ اگر تیمی مانند پاری سن ژرمن دو دروازه بان بسیار قوی داشته باشد پس دیگر صحبت درباره گلر اصلی و ذخیره چیست؟ چنین شرایطی می تواند برای بازیکنان ناعادلانه باشد.”

 

 

 

 

بوفون در ادامه صحبت های خود در این زمینه گفت: “می‌توان گفت با توجه به فرمی که آنها دارند باید یکی را به دیگری ترجیح داد و اینگونه به بازی گرفته شوند. وقتی دو دروازه‌بان بسیار قوی دارید شرم آور و اذیت کننده است که بخواهید یکی از آنها را انتخاب کنید. هرچند که درست است هر دوی آنها از شانس یکسانی برخوردار هستند.”

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *