تاریخ امروز:۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مقصود لو در صدر جدول شطرنج قهرمانی کشور (عکس)

کد خبر: ۱۷۴۷۶۶۴/۱

زمان: ۱۶:۳۴  
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

بازدید: ۱,۲۳۳

مسابقات شطرنج قهرمانی کشور بعد از دو روز فشرده صبح امروز دور پنجم خود را سپری کرد

به گزارش “ورزش سه “،رقابت های شطرنج قهرمانی کشور که  با حضور ۱۶نفر و به صورت دوره ای و با رعایت پروتکل های بهداشتی در فدراسیون شطرنج  آغاز شده است، صبح امروز دور پنجم خود را سپری کرد.

این رقابت ها که با حضور ۷استاد بزرگ ، ۲استاد بین المللی و سه استاد فیده و چهار شطرنج باز دیگر در حال برگزاری است صبح امروز شاهد نبرد  دو نفراول رده بندی ایران در ریتینگ جهانی بود.

پرهام مقصودلو و محمد امین طباطبایی صبح امروز در حالی دست به مهره شدند که قبل از آغاز دیدار طباطبایی به همراه آرین غلامی در صدر جدول رده بندی قرار داشتند.

 

 

 

 

 

نبرد دو استاد بزرگ برتر ایران در پایان به نفع شطرنج باز گلستانی پرهام مقصودلو به پایان رسید. مقصودلو با این پیروزی ۴امتیازی شد تا بهمراه پویا ایدنی و آرین غلامی در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.احسان قائم مقامی رکورددار قهرمانی کشور با ۱۱عنوان به همراه محمدامین طباطبایی با ۳٫۵امتیاز به دنبال صدرنشینان در رده های چهارم و پنجم جدول قرار دارند.

این رقابت ها که در دو روز گذشته صبح و بعدازظهربرگزار می شد، بعدازظهر امروز ادامه نخواهد یافت تا شطرنجبازان به استراحت بپردازند. براساس برنامه مسابقات  دور ششم رقابت ها  فردا از ساعت ۱۰صبح در محل فدراسیون شطرنج پیگیری خواهد شد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *