تاریخ امروز:۱۲ مرداد ۱۴۰۰

مقررات المپیک توکیو به خوش خبر ابلاغ شد/ دست دادن و تبادل هدیه در والیبال ممنوع

کد خبر: ۱۷۶۹۰۶۶/۴۴

زمان: ۱۱:۳۹  
۱۴۰۰/۰۴/۲۹

بازدید: ۱۱۳

مقررات المپیک توکیو به خوش خبر ابلاغ شد

قوانین جدید مربوط به رشته والیبال به سرپرست تیم ملی ایران در توکیو ۲۰۲۰ اعلام شد. 

به گزارش “ورزش سه”، جلسه ثبت‌نام ۱۲ تیم حاضر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو از امروز آغاز شد.در این جلسه سرپرستان تیم‌ها موظف هستند کلیه مدارک مورد نیاز تیم اعم از پاسپورت‌ بازیکنان، نمونه لباس تیم، مدارک پزشکی و آنتی‌دوپینگ بازیکنان، به علاوه لیست O2-bis و… را به اعضای کمیته کنترل و مسئولان مربوطه ارائه کنند. بعد از تایید مدارک مورد نیاز توسط مسئولان، ثبت‌نام نهایی تیم‌ها در المپیک انجام می‌شود. 

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال با اشاره به مباحث مطرح شده در این جلسه گفت: جلسه ثبت‌نام تیم ملی ایران امروز برگزار شد. در این جلسه نکاتی درخصوص تبلیغات روی لباس بازیکنان و مسائلی از این دست عنوان شد و تیم‌ها موظف شدند کلیه موارد را با جزئیات رعایت کنند.

وی افزود: قوانین پیش از شروع، حین مسابقه و بعد از پایان آن نیز به تیم‌ها ابلاغ شد. برخلاف رقابت‌های لیگ ملت‌ها، در جریان بازی‌های المپیک، تعویض زمین بعد از هر ست انجام می‌شود و فقط دست دادن، تبادل هدیه و کارهایی از این قبل از پروتکل بازی‌ها حذف شده است. ضمن این‌که تیم‌ها موظف هستند بلافاصله بعد از پایان بازی، زمین مسابقه را ترک کنند.

سرپرست تیم ملی در پایان گفت: این را هم بگویم که مدارک مورد نیاز تیم ملی ایران برای ثبت‌نام درمسابقات کامل بود و بدون هیچ مشکلی مراحل ثبت‌نام انجام شد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *