تاریخ امروز:۳۱ خرداد ۱۴۰۰

معرفی نفرات نهایی در ۲۱ خرداد/ ارسال نام ۴ وزنه بردار برای تایید سهمیه‌های المپیک

کد خبر: ۱۷۶۰۳۱۸/۱

زمان: ۱۰:۵۵  
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

بازدید: ۱,۱۴۴

معرفی نفرات نهایی در ۲۱ خرداد

ایران در اولین مرحله تایید سهمیه های وزنه برداری نام چهار نفر را به فدراسیون جهانی ارسال کرده است.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، پس از پایان مسابقات گزینشی المپیک وزنه برداری، فدراسیون جهانی وارد مرحله انتخاب وزنه برداران واجد شرایط برای حضور در المپیک شده است. بر این اساس، در مرحله اول باید وزن المپیکی وزنه بردارانی که در مسابقات گزینشی المپیک در بیش از یک وزن شرکت کرده اند، مشخص شود.

 

 مهلت انتخاب وزن نفرات امروز(سه شنبه) به پایان می رسد و کمیته ملی المپیک باید اسامی وزنه برداران را تایید و برای فدراسیون جهانی ارسال کند. ایران  در این مرحله نام چهار وزنه بردار  و وزن آنها را اعلام کرده است. علی داودی در ۱۰۹+ کیلوگرم، علی هاشمی در ۱۰۹ کیلوگرم و سهراب مرادی  و کیانوش رستمی در ۹۶ کیلوگرم نفراتی هستند که نامشان ارسال شده است.

 

با توجه به اینکه فدراسیون جهانی هنوز پاسخ رسمی نسبت به لحاظ کردن امتیاز مسابقه گزینشی المپیک سوئیس به مجموع امتیازات کیانوش رستمی نداده است، بنابراین فعلا نام او نیز رد شده است تا بعد از آن فدراسیون جهانی تکلیف را مشخص کند.

 

در مورد سهراب مرادی نیز نام او رد شده تا اگر کشورهایی که وزنه بردارانشان واجد شرایط هستند  به هر دلیلی از رنکینگ خارج شوند، این شانس را داشته باشد که در صورت این اتفاق، سهمیه بگیرد.

فدراسیون جهانی طبق اطلاعیه ای که روی سایت خود قرار داده است در  ۱۱ جون (۲۱ خرداد)  رنکینگ نهایی وزنه برداری را اعلام می کند و سهمیه های نهایی را به اطلاع کمیته ملی المپیک کشورها می رساند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *