تاریخ امروز:۳۰ شهریور ۱۴۰۰

مشکل لغو ثبت نام واکسیناسیون برخی از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی به زودی رفع می‌شود

یک مقام مسئول در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

کسری قانع، مدیر روابط عمومی شرکت تپسی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره واکسیناسیون رانندگان تاکسی‌های اینترنتی گفت: پس از مذاکرات و پیگیری‌های تپسی و همزمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر فراهم شدن امکان ثبت‌نام واکسیناسیون رانندگان تاکسی‌های اینترنتی، لیست سفیران تپسی به نهاد‌های مربوطه ارسال و اطلاع‌رسانی شد.

او ادامه داد: تعداد زیادی از سفیران تپسی در سامانه وزارت بهداشت ثبت‌نام کردند و پیامک دریافت نوبت‌دهی از طرف وزارت بهداشت برای آن‌ها ارسال شد، اما به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها میان مراکز واکسیناسیون و وزارت بهداشت، نوبت تعدادی از سفیران لغو و به زمان دیگری موکول شد.

مدیر روابط عمومی شرکت تپسی بیان کرد: پس از چند روز وزارت بهداشت اعلام کرد که سفیران با اولویت‌بندی بر اساس سن و میزان فعالیت برای تزریق واکسن مراجعه کنند و در زمان مقرر برای سفیران پیامک ثبت‌نام مجدد ارسال شود.


بیشتر بخوانید:


او افزود: در حال حاضر و طبق اعلام وزارت بهداشت، امکان تزریق واکسن و ثبت‌نام در سامانه‌ی وزارت بهداشت برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی که متولد ۱۳۷۰ و قبل از آن هستند فراهم شده است.

قانع درباره مشخص شدن زمان واکسیناسیون مجدد آن دسته از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی که ثبت نام واکسیناسیون آن‌ها به دلیل ناهماهنگی‌های میان مراکز واکسیناسیون و وزارت بهداشت شده بود، توضیح داد: این دسته از رانندگان در حال حاضر نمی‌توانند در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند. البته پس از پیگیری‌های تپسی اعلام شد که این مشکل به زودی رفع می‌شود و ما نیز مجددا پیگیر تزریق واکسن برای تمامی رانندگان هستیم.

گفتنی است، طی بررسی های میدانی باشگاه خبرنگاران جوان برخی از رانندگان تاکسی های اینترنتی از عدم واریز سهمیه سوخت آن ها طی سه ماه گذشته خبر دادند.

انتهای پیام/

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *