تاریخ امروز:۱۲ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر هاکی از ۸ اسفند در تهران برگزار می‌شود

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، بهرام قدیمی در مورد آخرین شرایط وضعیت فدراسیون هاکی در سال ۹۹ اظهار داشت: سال ۹۹ فعالیت‌های خوبی از جمله برگزاری کلاس‌‌‌های مربیگری و داوری در سطوح مختلف برای آقایان و بانوان برگزار کردیم و مجددا قرار است در اسفند کلاس داوری و مربیگری سطح ۳ در تهران و همچنین در استان‌های دیگری اردبیل ،خراسان رضوی و گیلان برگزار کنیم.

 

وی افزود: در حال حاضر ما ۱۲۰ مربی فعال در سطح کشور داریم و با توجه به تفاهم نامه‌‌ای که با آموزش و پرورش برای فعالیت هاکی در سطح مدارس داشتیم یک دوره کلاسی آموزش مربیگری با حضور ۱۹۰ نفر برای آموزش در سطح مدارس برگزار کردیم.

 

رئیس فدراسیون هاکی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا که نتوانستیم در شهریور لیگ برتر آقایان و بانوان برگزار کنیم با توجه به مسابقات آسیایی که قرار است در آبان برگزار شودبا هماهنگی که با استانها شده لیگ برتر آقایان با حضور ۸ تیم از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ اسفند و بانوان از ۸ تا ۱۲ اسفند با ۸ تیم در تهران  به صورت متمرکز برگزار شود و محل اسکان تیم‌ها را هتل فرهیختگان دانشگاه آزاد قرار دادیم..

 

وی همچنین در مورد مالیات فدراسیون هاکی گفت: از سال ۹۲ تا ۹۷ مبلغ ۲ ملیارد تومان برای این فدراسیون مالیات در نظر گرفته شده بود که طبق جلساتی که با وزارت دارایی داشتیم توانستیم این مالیات را به ۳۵۰ ملیون تومان برسانیم که ۸۰ میلیون آن را پرداخت کردیم و ۲۵۰ میلیون آن را باید تا پایان اسفند پرداخت کنیم.

 

قدیمی گفت: یک خبر خوشی هم برای علاقمندان به هاکی داریم، مجوز تنها آکادمی بین الملی هاکی در ایران در شهر همدان از سوی کنفدراسیون آسیا صادر شده که انشاءالله سال آینده قرار است این آکادمی به بهره‌برداری برسد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *