تاریخ امروز:۱۹ اسفند ۱۳۹۹

لوک شاو:/ در مقابل انتقادات مورینیو ترجیح دادم سکوت کنم

کد خبر: ۱۷۳۶۸۲۹/۲۹

زمان: ۱۵:۰۰  
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

بازدید: ۴,۵۵۸

لوک شاو:

مدافع چپ یونایتد هنوز روزهای سخت کار با ژوزه مورینیو را فراموش نکرده است.

به گزارش “ورزش سه”، لوک شاو مدافع چپ منچستریونایتد فصل خوبی را پشت سر می گذارد و به وضوح نسبت به گذشته پیشرفت کرده است.

او یکی از عوامل نتایج خوب یونایتد در فصل جاری محسوب می شود. بازیکنی که در دوران حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت منچستر هرگز نتوانست ارزش هایش را اثبات کند ولی با اوله گنار سولسشر اوضاع کاملا برایش تغییر کرده است. حالا کسی از رقم انتقال ۳۸ میلیون یورویی او از ساوتهمپتون حرف نمی زند. شاو در ۲۶ بازی این فصل خود توانسته ۵ پاس گل نیز بدهد.

 

 

 

 

شاو در مصاحبه جدید خود و در انتقاد از مورینیو گفت:« با مورینیو دوران سختی داشتم. او علنی اتنتقاد می کرد و دورانی است که به سختی می توانم توضیحش بدهم. مردم بیشتر تنها از یک سوی داستان مطلع بودند و من صلاح می دیدم تا سکوت کنم و حرفی نزنم. خیلی ها در تیم حامی من بودند ولی معتقد بودم بهتر است ساکت باشم و فقط تمرین کنم تا پیشرفت کنم. روزهای دشواری بودند ولی باعث شدند تا از لحاظ شخصیتی انسانی بهتر و سرسخت تر شوم.»

 

 

 

 

دوران سولسشر:« سبک بازی تیم با سولسشر به سود من شده است. رفتار او با بازیکنان نیز فوق العاده است. او واقعا مربی و انسانی خوب است. سولسشر به خوبی می داند چطور باید با بازیکن کار کند تا بهترین بازی را از او بگیرد. او بازیکن منچستر بوده و به خوبی با فضای تیم آشناست. او به من و همه بازیکنان اعتماد به نفس داده و باعث پیشرفت تیم شده است.»

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *