تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

لبخند فنایی به سریال کلین شیت‌های پرسپولیس

کد خبر: ۱۷۳۸۰۷۹/۴

زمان: ۱۸:۰۱  
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

بازدید: ۱۷,۲۴۵

مربی دروازه‌بانان پرسپولیس طی هفته‌های اخیر روزهای خوبی را دنبال کرده و هر دو دروازه بان تیمش در مسیر بسته نگه داشتن دروازه موفق عمل کرده‌اند.

به گزارش “ورزش سه”، داوود فنایی، مربی دروازه‌بان پرسپولیس طی چهار بازی اخیر هر دو دروازه بان تیمش را در اوج آمادگی می‌بیند و هم حامد لک و هم بوژیدار رادوشوویچ توانسته اند به خوبی مانع از باز شدن دروازه این تیم شوند.

 

 

لک که بعد از دو گلی که مقابل آلومینیوم اراک دریافت کرد، طی سه بازی بعدی که فرصت حضور در ترکیب را به دست آورده، سه کلین شیت به کارنامه خود اضافه کرده است. از سوی دیگر بوژیدار رادوشوویچ نیز که در دیدار مقابل مس رفسنجان و به دلیل محرومیت لک در ترکیب تیم قرار گرفت، دروازه اش را بسته نگه داشت تا این تیم بار دیگر در مسیر کلین شیت‌های سریالی برای بازگشت به صدر جدول قرار گیرند. 

 

فنایی، دروازه بان سابق پرسپولیس که طی فصل گذشته حضور در سمت مربی گلرهای تیم را تجربه می‌کند، با حضور دو گلر آماده این روزهای تیمش امیدوار است در ادامه مسیر بتواند فصل را با آماری مناسب به پایان رسانده و در مسیر دستیابی به جام دیگری قرار گیرند و باید دید شرایط در ادامه برای او و گلرهایش به چه شکل پیش خواهد رفت.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *