تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

فیلیپه لوئیز:/ سیمئونه قلب ندارد؛ از مورینیو عصبانی بودم

به گزارش “ورزش سه”، فیلیپه لوئیز سال ها مدافع چپ ثابت اتلتیکو بود اما تابستان ۲۰۱۹ ترجیح داد به برزیل بازگشته و برای فلامینگو بازی کند. طبق گفته خودش، او فصل قبل زیر نظر ژرژ ژسوس بیشتر از دوران حضورش در اتلتیکو از فوتبال لذت برد.لوئیس هرگز با دیه گو سیمئونه مشکلی نداشت و حتی پس از حضور ناموفق در چلسی، با رضایت ال چولو به اتلتیکو بازگشت و جایگاهش را نیز پس گرفت؛ولی او سیمئونه را از لحاظ شخصیتی خیلی قبول ندارد.

 

 

 

 

او می‌گوید که برای سرمربی سابقش ژوزه مورینیو نیز نهایت احترام را قائل است، هر چند که معتقد است این مربی پرتغالی در زمان مربیگری‌اش در چلسی در حق او خیانت کرده است.

لوئیز با اشاره به نارضایتی از وضعیت خود در آخرین فصل حضورش در چلسی به نشریه دیلی‌میل گفت:« زمانی که برای اولین بازی فصل نیمکت‌نشین شدم، در اتاق مورینیو را زدم و به او گفتم که چرا مرا به اینجا آوردی؟ چرا نگذاشتی در اتلتیکو بمانم؟ و او گفت که وقتی من در تیم هستم، بابت خط دفاعی تیم احساس امنیت نمی‌کند، درست مانند آسپیلیکوئتا.

 

 

 

 

او به من گفت که باید تلاش کنم جایم را در تیم پس بگیرم. انتظار چنین تصمیمی را از سوی او نداشتم چون قرار بود نام من در لیست نفرات اصلی تیم باشد. او حق هم داشت، چون من در آن زمان خوب بازی نمی‌کردم اما فکر می‌کنم که باید به زمین می‌رفتم تا بتوانم پیشرفت کنم.»

 

لوئیز افزود:« من هرگز بابت پیوستن به چلسی پشیمان نشدم، چون چلسی هم یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیا است، هر چند یک بازیکن وقتی به تیمی می‌رود، فقط می‌خواهد بازی کند.»

 

 

 

 

مدافع سابق اتلتیکومادرید از روزهای کاری خود زیر مربی‌ سابقش در این تیم دیه‌گو سیمئونه هم صحبت کرد. او گفت:« اکنون می‌توانم به عنوان یک دوست صمیمی برای دیه‌گو سیمئونه پیام بفرستم. پیش از این حرف زدن با او همیشه استرس‌آور بود. باور کنید بازی در تیم سیمئونه آسان نیست. او قلب ندارد. سیمئونه هرگز به شما نمی‌گوید اوه، چه حیف، بازیکن بیچاره! باید این یا آن کار را برایت انجام دهم. او فقط برای پیروزی تصمیم می‌گیرد.»

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *