تاریخ امروز:۱۰ اسفند ۱۳۹۹

فورد برونکو اسپورت به خاطر سیستم تعلیق معیوب فراخوانده شد

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،کراس اوور فورد برونکو اسپورت ۲۰۲۱ به دلیل شل بودن ماژول‌های تعلیق عقب فراخوانده شد. این فراخوان شامل ۱۶۴۰ دستگاه خودروی برونکو اسپورت در ایالات متحده است.

مالکان می‌توانند وب سایت فراخوان اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) را بررسی کنند تا ببینند وسیله نقلیه آن‌ها آسیب دیده است یا خیر. فورد در حال فراخوانی ۱۶۶۶ کراس اوور‌های برونکو اسپورت ۲۰۲۱ در آمریکای شمالی است که ۱۶۴۰ مورد آن‌ در ایالات متحده است، تا جای ماژول‌های تعلیق عقب را که ممکن است به طور کامل در زیر قاب خودرو ایمن نباشند، جایگزین کند.

از اواخر سال گذشته فورد فروش بیش از ۱۳۰۰۰ دستگاه کراس اوور برونکو اسپورت را آغاز کرده است. به گفته فورد، برخی از وسایل نقلیه آسیب دیده برونکو اسپورت دارای ماژول تعلیق عقب شل یا پیچ و مهره از دست رفته هستند. این می‌تواند باعث ناپایداری کراس اوور متمرکز بر جاده شود و خطر تصادف را افزایش دهد.

خودروهای معیوب برونکو اسپورت در Stamping and Assembly Plant Ford در Hermosillo، مکزیک، بین ۲۲ ژوئیه تا ۲۴ نوامبر سال ۲۰۲۰ ساخته شده اند.

با شروع فراخوان، نمایندگی‌های فورد تأیید می‌کنند که پیچ و مهره‌های تعلیق عقب ایمن هستند و در صورت لزوم آن‌ها را تعویض می‌کنند. فورد برونکو اسپورت ۲۰۲۱ با قیمت ۲۸۳۱۵ دلار برای مدل پایه شروع می‌شود و برای مدل کاملاً گربه دار Badlands می‌تواند تا ۳۹۶۵۵ دلار باشد. محرک چهار چرخ در همه مدل‌ها استاندارد است و فورد هم اکنون بسته‌های نصب شده توسط نمایندگی را برای اضافه کردن ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *