تاریخ امروز:۲۸ دی ۱۴۰۰

فروش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران؛ به قیمت خرید 

کد خبر: ۱۷۷۶۵۷۷/۳۴

زمان: ۱۰:۱۱  
۱۴۰۰/۰۶/۰۷

بازدید: ۶,۴۹۴

روز گذشته اکیپ فرانسه خبر داد لیون در حال توافق نهایی با زنیت بر سر خرید سردار آزمون است و دو تیم روی رقم ۱۵ میلیون یورو به توافق رسیده اند. 

به گزارش “ورزش سه”، اگر این نقل و انتقال انجام شود زنیت با همان مبلغی که سردار آزمون را از روبین خرید به لیون خواهد فروخت که این در نوع خود جالب است. زنیت سه فصل پیش برای خرید سردار آزمون که در روبین بازی می کرد ۱۲ میلیون یورو به این باشگاه پرداخت کرد و مقرر کرد در صورت هر قهرمانی یک میلیون یوروی دیگر پرداخت خواهد کرد که به دلیل سه قهرمانی متوالی در سه فصل اخیر سه میلیون یوروی دیگر هم به روبین پرداخت کرد. به واقع خرید مهاجم تیم ملی فوتبال ایران برای زنیت ۱۵ میلیون یورو آب خورد  و از این خرید به طور حتم راضی است به این دلیل که در سه فصل اخیر سردار آزمون با گل های حساسی که برای زنیت به ثمر رساند در قهرمانی های این تیم نقش اثرگذاری ایفاء کرد. در حالی که اینروزها خبر توافق لیون با زنیت برای خرید سردار آزمون مورد اشاره رسانه هاست نه باشگاه زنیت سردار آزمون با ۵ گل رده دوم جدول گلزنان لیگ برتر روسیه قرار دارد و این نشان می دهد در فصل جدید هم شروع خوبی داشته است. در حالی که برخی از کارشناسان فوتبال روسیه می گفتند سردار آزمون از بازی در تیم زنیت اشباع و بی انگیزه شده است و وقت آن رسیده که زنیت او بفروشد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به نمایش های تحسین بر انگیز خود در ترکیب زنیت ادامه می دهد و در بازی هفته پنجم با گلی که در بازی با زسکا به ثمر رساند زمینه ساز پیروزی و کسب سه امتیاز از سوی زنیت شد. 

 

البته اکیپ فرانسه به این نکته اشاره کرد شاید لیون جدا از مبلغ ۱۵ میلیون یورو آپشن هایی در قرارداد سردار آزمون قرار دهد که زنیت از آن منتفع شود. فرانسوی ها خواهان قرارداد ۵ ساله با سردار آزمون شده اند و باید گفت فرصت زیادی تا تصمیم گیری در این خصوص وجود ندارد. ۱۰ شهریور پنجره نقل و انتقالاتی در فوتبال اروپا بسته خواهد شد و آنوقت مشخص می شود سردار زنیت را ترک خواهد کرد یا نه.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *