تاریخ امروز:۱۹ اسفند ۱۳۹۹

طلا مجدد ارزان شد

ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به آخرین معاملات روز گذشته بیش از ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافت و به ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

محمدولی ادامه داد: امیدواریم با نزدیک شدن به عید نوروز فروش مصنوعات طلا و جواهرآلات در بازار بیشتر شود چراکه طی ماه‌های گذشته به دلیل رشد قیمت طلا، اغلب مردم روی به خرید و فروش سکه به منظور سرمایه گذاری آورده بودند.


بیشتر بخوانید:


رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۳۹ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.

وی در پایان مطرح کرد: در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد و بازار‌های جهانی تا یک ماه آینده با همین منوال ادامه دهند، تا پایان سال شاهد نوسان بی رویه قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نخواهیم بود.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *