تاریخ امروز:۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

شوخی مهدی رحمتی با کیت جدید پرسپولیس

کد خبر: ۱۷۴۶۷۲۰/۱

زمان: ۱۷:۱۲  
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

بازدید: ۲۲,۲۹۷

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان پیش از شروع مسابقه در خوش و بش با بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس کنایه‌ای به لباس جدید مشکی و صورتی‌پوشان پایتخت زد.

به گزارش “ورزش سه” سید مهدی رحمتی که سومین تجربه سرمربیگری (یک بازی رسمی و یک بازی دوستانه) خود در مقابل پرسپولیس را امروز به دست می‌آورد، در مراسم خوش و بش پیش از شروع مسابقه به دیدار یحیی گل‌محمدی و کادرفنی پرسپولیس رفت و پس از آن هم بازیکنان پرسپولیس یک به یک به دیدار مهدی رحمتی آمدند و خوش و بش گرمی با یکدیگر داشتند.

 

در این میان زمانی‌که جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس که سابقه همبازی بودن با مهدی رحمتی سرمربی پدیده را در تیم ملی و سپاهان دارد، به سوی نیمکت پدیده رفت تا جویای احوال مهدی رحمتی شود، سرمربی پدیده‌ای‌ها با لحنی کنایه‌آمیز خطاب به جلال حسینی درباره کیت جدید پرسپولیسی‌ها که برای دیدار امروز استفاده شده و در آن رنگ مشکی و صورتی به کار گرفته شده است، گفت: «سید ، از این لباس‌ها مردانه‌اش هم وجود دارد؟!».

 

رحمتی پس از خوش و بش گرم و صمیمی با جلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا را در آغوش کشید و با دیگر بازیکنان پرسپولیس از جمله امید عالیشاه و حامد لک نیز گپ و گفتی داشت.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *