تاریخ امروز:۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

شتابدهی تیم های منتخب طرح «نوآ» در مراکز نوآوری دانشگاه شهیدبهشتی آغاز شد

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، در این مرحله منتورینگ و شتابدهی تیم ها به صورت حضوری از تاریخ ۱۵ فروردین تا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ در مراکز نوآوری دانشکده/پژوهشکده‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشود. دورۀ منتورینگ در دو سطح تعریف شده است. سطح عمومی که مشتمل بر مباحث متمرکز بر حوزۀ تجاری سازی ایده و کسب و کار است؛ و سطح تخصصی که در این قسمت، با کمک مرکز نوآوری دانشکدۀ مربوطه، از اساتید و برجستگان علمی مرتبط با آن ایده استفاده شده است.

بدلیل پاندمی شیوع ویروس کرونا  و در راستای رعایت الزامات بهداشتی تاریخ و ساعت جلسات منتورینگ هرتیم به تفکیک و بدون تداخل زمانی با دیگر تیمها برنامه ریزی شده است و در هر جلسه ،مرکز نواوری دانشکده/پژوهشکده دراختیار تیم و منتور مربوطه قرار میگیرد تا با رعایت فاصله اجتماعی و با تعداد نفرات کم جلسات برگزار شود.

گفتنی است طرح “نوآ”، با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و ۱۸ مرکز نوآوری مستقر در این دانشگاه از ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد. در فراخوان اولیه این رویداد بیش از ۲۰۰ تیم در این طرح شرکت کردند که بعد از داوری و ارزیابی، نیمی از این تعداد توانستند به رویداد “نوآ” راه یافتند.تیم‌ها با شرکت در دورۀ منتورینگ تخصصی و عمومی یک چرخۀ شتابدهی بسیار فشرده و کپسولی را می‌گذرانند تا بتوانند به استانداردهای لازم برای دستیابی به یک استارت‌آپ موفق برسند. در نهایت تیم‌هایی که بتوانند این دوره را بگذرانند و شاخص‌های لازم را کسب کنند در فاز نهایی رویداد، در جلسه داوری که با حضور شخصیت‌های برجستۀ اکوسیستم نوآوری کشور در روز سوم خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد، شرکت کرده و در صورت برگزیده شدن از حمایت‌های طرح نوآ بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام/

 


پاوربانک

اخبار جدید

پدیاتک

ردیاب خودرو لندر LD-61R

ردیاب خودرو

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *