تاریخ امروز:۲۷ دی ۱۴۰۰

شانس صعود کمتر شد/ شکست تیم بسکتبال با ویلچر ایران مقابل انگلیس

کد خبر: ۱۷۷۶۵۵۹/۱

زمان: ۰۶:۴۰  
۱۴۰۰/۰۶/۰۷

بازدید: ۶,۷۳۴

شانس صعود کمتر شد

تیم ملی بسکتبال ایران در چهارمین مسابقه خود در بازی‌های پارالمپیک شکست خورد تا شانس‌ صعود به مرحله بعد کمتر از قبل باشد.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، تیم بسکتبال با ویلچر ایران در چهارمین مسابقه خود به مصاف انگلیس یکی از سخت‌ترین رقبای خود رفت اما در این رقابت هم ۶۹ بر ۵۷ شکست خورد.

این مسابقه در کوارتر اول ۲۰ بر ۱۵ به سود انگلیس به پایان رسید. در کوارتر دوم هم شاگردان آقاکوچکی ۲۰ بر ۱۶ بازنده شد. در کوارتر سوم تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران بازی بهتری را ارائه کردند و این کوارتر ۱۰ بر ۱۰ مساوی شد تا بر خلاف دو کوارتر قبلی اختلاف امتیاز افزایش پیدا نکرد.

کوارتر چهارم مسابقه بسیار حیاتی و مهم شد. شاید مهمترین کوارتر برای ایران در این بازی‌ها؛ چرا که با پیروزی در این کوارتر تیم ایران شانس برتری در این مسابقه و حتی شانس صعود به جمع هشت تیم برتر را افزایش می‌داد. اختلاف ۹ امتیازی در پایان کوارتر سوم چیزی نبود که قابل جبران نباشد اما با این‌حال تیم ایران به نظر برنامه‌ای برای این‌کار نداشت و اختلاف در این کوارتر مهم بیشتر هم شد.

هدر رفتن توپ‌ها در زیر سبد باعث شد تا اختلاف حتی به ۱۹ امتیاز هم رسید؛ اتفاقی که در هیچ کدام از کوارترهای قبلی وجود نداشت.

در ادامه هم تلاش‌ها بیشتر شد اما فقط برای کاهش اختلاف امتیازها بود و تیم بسکتبال با ویلچر ایران در چهارمین مسابقه خود سومین شکست را با نتیجه ۶۹ بر ۵۷  پذیرفت.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *