تاریخ امروز:۱۴ اسفند ۱۳۹۹

سیبا موتور بهمن با شرکت های ایدم و چرخشگر تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

به گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت های سیبا موتور، ایدم و چرخشگر روز شنبه بیست و پنجم بهمن با حضور محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، حسین خضری مدیر عامل سیبا موتور، حسن کریمی سنجری مدیر عامل چرخشگر، محمد رستم‌نژاد مدیر عامل ایدم و جمعی از مسئولان شرکت های مذکور برگزار شد.

این تفاهم‌نامه در راستای منویات مقام معظم رهبری جهت توسعه داخلی سازی قطعات و تولید داخل موتور و گیربکس برای خودروهای شرکت سیبا موتور، یک از شرکت های زیر مجموعه گروه بهمن منعقد شد.

در این مراسم خضری با اشاره به پتانسیل های مناسب در سیبا موتور و خودروهای تجاری برای توسعه تولید در کشور گفت: گروه بهمن بیشترین سهم از ساخت داخل خودروهای تجاری را دارد و در این زمینه رضایت مشتریان را کسب کرده و رتبه های برتر خدمات خودروهای سنگین کشور به سیبا موتور اختصاص دارد. امضاء این تفاهمنامه ضمن کمک به توسعه شرکت های قطعه سازی داخلی و انتقال دانش، سبب توسعه اشتغال در کشور می شود.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت داخلی سازی به خصوص در صنعت خودرو اظهار کرد: در استان پتانسیل و ظرفیت بالایی وجود دارد و باید از آن استفاده مناسب انجام شود، همچنین از هم افزایی در زمینه توسعه ساخت خودروهای تجاری استفاده کنیم و از این موضوع کل کشور بهره بریم.

گفتنی است شرکت سیبا موتور بـا مشـارکت اولیـن و بزرگـترین هلدینـگ خودروسـاز چیـنی و بین المـللی به نام شرکت FAW و با برخورداری از پرسنـل متخصص، تولیـد کشنده هـای تک و جفت محـور، شاسی کامیون و کامیونت را بر عهـده دارد. این شرکت با در اختیار داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سراسرکشور اقدام به ارائه خدمـات فروش و پس از فـروش محصولات کرده است و در سال گذشته بـه گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) به مقام سوم خدمات پس از فروش و مقام دوم خدمات فروش در بین خـودروهای تجاری دست یافت. از برنامه های آینده سیبا موتور می توان به افزایش تنوع سبد محصولات اشاره کرد.

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *