تاریخ امروز:۱۷ اسفند ۱۳۹۹

سرمربی نفت MIS سرانجام انتخاب شد

کد خبر: ۱۷۳۸۹۳۷/۵۸

زمان: ۲۱:۳۷  
۱۳۹۹/۱۲/۰۲

بازدید: ۱۸,۲۴۹

سرمربی جدید نفت مسجد سلیمان سرانجام انتخاب شد.

به گزارش ورزش سه؛ بعد از جدایی ناگهانی سید مجتبی حسینی از نفت مسجد سلیمان و حضور در ذوب آهن، مسئولان باشگاه نفت مذاکرات خود را چند گزینه شروع کردند تا اینکه روز گذشته شاهد انتخاب سرمربی جدید این باشگاه بودیم.

 

حمید درخشان، سرمربی بود که نفتی ها انتخاب کردند اما بعد از تنها چند ساعت اعلام شد که به دلیل اعتراض هواداران و تصمیم هیات مدیره، حضور این مربی در مسجد سلیمان منتفی شده است. به دنبال این اتفاق، از بهروز مکوندی به عنوان سرمربی جدید نفتی ها یاد شد، مربی که در راستای سیاست هیات مدیره مبنی بر استخدام سرمربی بومی، مذاکره با او آغاز شده بود.

 

بعد از مذاکراتی که امروز بین مکوندی و مسئولان نفت مسجد سلیمان صورت گرفت، این مربی برای هدایت نفت به توافق نرسید تا پروژه انتخاب جانشین حسینی همچنان ادامه داشته باشد تا اینکه سرانجام داریوش یزدی به عنوان سرمربی نماینده مسجد سلیمان در لیگ برتر انتخاب شد.

 

داریوش یزدی امروز با مسئولان نفت مسجد سلیمان وارد مذاکره شد و پس از حصول توافقات لازم، هدایت این تیم را بر عهده گرفت. یزدی متولد مسجد سلیمان است و پیش از این نیز دو بار هدایت نفت این شهر را بر عهده داشته است.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *