تاریخ امروز:۷ اسفند ۱۳۹۹

سرمربی استقلال در سخت ترین چالش مربیگری/ فکری جلوی اعتصاب استقلالی‌ها را می‌گیرد؟

کد خبر: ۱۷۳۹۲۰۲/۳۹

زمان: ۱۰:۳۹  
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

بازدید: ۱,۱۷۹

سرمربی استقلال در سخت ترین چالش مربیگری

سرمربی استقلال کار سختی برای متحد نگه داشتن اعضای تیمش برای مسابقات آینده خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، استقلال روزهای پرچالشی را سپری می کند. با گذر از حواشی موجود پیرامون شایعات ایجاد تغییر در کادرفنی پیش بینی می شد با صحبت هایی که محمود فکری با ستاره ها و بزرگان تیمش انجام داده، آرامش به این تیم برگشته اما مشکلات مالی باشگاه که از مدت ها قبل وجود داشته کار را به جایی رسانده که شاید دیگر کاری از دست فکری نیز برای حفظ اتحاد بین بازیکنان بر نیاید.
روز گذشته بازیکنان استقلال در اعتراض به مشکلات مالی و پرداخت نشدن مطالبات شان در محل تمرین جلسه ای یک ساعته را با محمود فکری برگزار کردند. فکری که چندین بار به بازیکنان قول داده بود پیگیر مسائل مالی است و از بازیکنان خواسته بود به تمرینات و مسابقات فکر کنند، دیروز اعلام کرد که کاری از دستش برنمی آید و حتی گفت که اگر فکر می کنند مشکل برای پرداختی ها خودش است، حاضر است این تیم را ترک کند.

در جلسه روز گذشته اما یک مساله مهم از سوی باشگاه اعلام شد. برخی بازیکنان اعلام کردند حالا که فکری نیز کاری برای حل مشکلات از دستش برنمی آید، بهتر است حضور در تمرینات را تحریم کنند که البته این موضوع چندان به مذاق سرمربی آبی ها خوش نیامد. فکری تصمیم گیری درباره اعتصاب در تمرینات را به عهده بازیکنان گذاشت اما خطاب به آنها گفت که نباید کاری کنند که حرمت باشگاه استقلال و هواداران پرشور این تیم زیر سوال برود.

در چنین شرایطی مشخص است که فکری علاقه ای به اعتصاب در تمرین ندارد و به همین خاطر فعلا قصد دارد خودش بازیکنان را برای انجام تمرینات حفظ کند اما شاید در روزهای آینده با حل نشدن مشکلات دیگر کاری از دست او نیز برنیاید.

حال باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی می افتد. برخی بزرگان استقلال در تماس با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره خواهان حضور آنها در تمرینات و صحبت با بازیکنان شدند که هنوز این مساله نیز محقق نشده است.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *