تاریخ امروز:۷ آذر ۱۴۰۰

سرماخوردگی هم این وریا را متوقف نمی کند (عکس)

کد خبر: ۱۷۹۳۴۲۱/۵۶

زمان: ۱۵:۱۶  
۱۴۰۰/۰۸/۳۰

بازدید: ۱,۴۶۱

کاپیتان استقلال با اینکه اکثر جلسات تمرینی پیش از بازی با نساجی را از دست داده بود، اما خودش را به این دیدار رساند.

به گزارش “ورزش سه”، استقلال در حالی برابر نساجی به تساوی بدون گل رسید که کاپیتان تیمش را از ابتدا در اختیار نداشت. وریا غفوری به دلیل سرما خوردگی در بیشتر تمرینات قبل از بازی حضور نداشت و حتی فرهاد مجیدی نیز در نشست خبری پیش از مصاف با نساجی از غیبت غفوری خبر داد اما در نهایت این بازیکن توانست برای دقایقی به میدان برود.

 

غفوری در دقیقه ۵۴ به جای امیرحسین حسین زاده وارد زمین شد تا نشان دهد حتی بیماری و سرماخوردگی نیز روی توقف و غیبت او تأثیری ندارد. نکته جالبی درباره ۳۶ دقیقه ای که وریا در زمین حضور داشت، وجود دارد و آن آمار ۱۰۰ درصد پاس صحیح این بازیکن است.

کاپیتان آبی ها خیلی در این بازی صاحب توپ نشد اما در ۱۵ باری که به هم تیمی هایش پاس داد، توانست توپ را به درستی به مقصد برساند. او یک دریبل موفق  داشت و در یک نبردهوایی نیز پیروز شد و یک مرتبه نیز با شوت از راه دور، شانسش را برای باز کردن دروازه نساجی امتحان کرد که در این امر ناموفق بود.

 

 

 

 

وریا که به گواه آمار در بازی های گذشته یکی از بهترین های تیمش بوده، در بازی جمعه شب در نیمه دوم به میدان رفت تا بار تهاجمی آبی ها از دو سمت به توازن برسد اما کاپیتان آبی ها به همراه سایر هم تیمی هایش در باز کردن دروازه میهمان سخت کوششان ناموفق بودند تا استقلال برای دومین هفته متوالی به تساوی دست پیدا کند.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *