تاریخ امروز:۲۶ فروردین ۱۴۰۰

سدان تمام برقی BMW باظاهری متفاوت معرفی شد

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بی ام و با مدل‌های الکتریکی غریبه نیست  و سدان ۲۰۲۲ i۴ به نظر می‌رسد نمونه کار‌های EV این برند را بیشتر تقویت کند. i۴ که بر اساس مشهورترین مدل Bimmer یعنی سری ۳ ساخته شده، چهار درب کم ارتفاع است که انتظار می‌رود با رقبایی مانند تسلا مدل ۳ و آئودی e-tron GT رقابت کند.

در حالی که جزئیات کامل هنوز در دسترس نیست، ما می‌دانیم BMW EV دارای یک موتور الکتریکی ۵۳۰ اسب بخار و یک باتری ۸۰.۰ کیلووات ساعتی خواهد بود. BMW ادعا می‌کند که i۴ یک خودرو کامل مجهز به تجهیزات پیشرفته هنگام فروش در سال ۲۰۲۱ خواهد شد.

BMW i۴ یک سدان الکتریکی کاملاً جدید است که انتظار می‌رود با سرانجام در سال ۲۰۲۱ در نمایشگاه‌ها، در برابر تسلا مدل ۳ و سایر سدان‌های اندازه متوسط ​​EV رقابت کند. ۲۰۲۲ i۴ الکترون‌ها را به یک موتور الکتریکی تغذیه می‌کند که انتظار می‌رود ۵۳۰ اسب بخار قدرت داشته باشد.

معرفی i4، سدان تمام برقی BMW

BMW گفته است که ظرفیت باتری این سدان تقریباً ۸۰.۰ کیلووات ساعت خواهد بود. به همین ترتیب، این شرکت می‌گوید این چهار در تمام برقی در چهار ثانیه صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت شتاب می‌گیرد. انتظار داریم که i۴ هم پیشرانه عقب و هم چرخ محرک را ارائه دهد که در نهایت زمان‌های مختلف صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت را تولید می‌کند.

معرفی i4، سدان تمام برقی BMW

بی ام و می‌گوید i۴ توانایی پیمودن ۴۰۰ کیلومتر در ساعت را با باتری خواهد داشت. در کنار بسته باتری که حدود ۸۰.۰ کیلووات ساعت است، i۴ دارای ظرفیت شارژ ۱۵۰ کیلوواتی خواهد بود که می‌تواند فقط در ۳۵ دقیقه ۸۰ درصد دامنه رانندگی ماشین را تأمین کند.

معرفی i4، سدان تمام برقی BMW

ما می‌دانیم که این خودرو زمینه‌های طراحی اصلی خود را با سری ۳ سدان این شرکت به اشتراک می‌گذارد، بنابراین فضای داخلی نیز به همان اندازه جادار خواهد بود. خط سقف i۴ نمایشی‌تر از ۳ است. ۲۰۲۲ BMW i۴ توسط اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی (NHTSA) یا موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) مورد آزمایش قرار نگرفته است. در حالی که انتظار داریم همه جدیدترین فناوری کمک راننده و شاید حتی حالت‌های نیمه مستقل رانندگی را ارائه دهد، اما تجهیزات خاص را تا نزدیک شدن به تاریخ رسمی فروش آن نمی‌شناسیم.

معرفی i4، سدان تمام برقی BMW

انتهای پیام/

پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *