تاریخ امروز:۲۳ خرداد ۱۴۰۰

ستاره اشتوتگارت:/ ایجنتم نام واقعی و تاریخ تولدم را عوض کرد!

کد خبر: ۱۷۶۰۳۹۵/۲۹

زمان: ۱۷:۲۰  
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

بازدید: ۵,۱۱۲

ستاره اشتوتگارت:

دومین گلزن برتر فصل قبل اشتوتگارت تا به امروز با نام و تاریخ تولد تقلبی به میدان می رفت.

به گزارش “ورزش سه”، سیلاس وامانگیتوکا ستاره اشتوتگارت در فصل گذشته بود. او ۱۳ گل به ثمر رساند و دومین گلزن برتر تیمش لقب گرفت. بازیکنی که متولد جمهوری دموکراتیک کنگو است ولی از ۱۷ سالگی کشورش را برای بازی در تیم آلس فرانسه ترک کرد.

او اخیرا برای مدیران باشگاهش فاش کرده است که هم نام واقعی اش یک چیز دیگر است و هم اینکه تاریخ تولد او را تغییر داده اند. هر دو اقدام توسط مدیر برنامه های سابقش صورت گرفته است.

 

 

 

 

سیلاس در این رابطه به بیلد گفت:« فاش کردن این داستان برایم دشوار بود ولی با حمایت مشاور جدیدم این کار را انجام دادم. از زمانی که در ۱۷ سالگی کنگو را ترک کردم، با ترس زندگی کرده ام. نام واقعی من سیلاس ماتومپا موومپاست و تاریخ تولدم نیز یک سال قبل تر است یعنی متولد ۱۹۹۸ هستم نه ۱۹۹۹٫

ایجنت بلژیکی سابقم پاسپورتم را در اختیار داشت و حساب های بانکی ام را کنترل می کرد.»

 

 

 

 

توماس هیتسلبرگر مدیر ورزشی باشگاه اشتوتگارت در این رابطه گفت:« از سیلاس به طور کامل حمایت خواهیم کرد و نام این مدیر برنامه های فوتبالی را هم در اختیار داریم. ما بلافاصله همه اقدامات را انجام دادیم و پس از اینکه سیلاس به ما در این رابطه گفت، به همه مقامات هشدار های لازم را داده ایم. این موضوع را رسانه ای کردیم تا تاکید کنیم که حامی شفاف سازی هستیم.»

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *