تاریخ امروز:۱۰ آذر ۱۴۰۰

زمان اعلام رای پرونده مارک ویلموتس اعلام شد 

کد خبر: ۱۷۹۴۳۶۰/۳۴

زمان: ۲۱:۳۱  
۱۴۰۰/۰۹/۰۴

بازدید: ۱۰,۳۹۷

دادگاه حکمیت ورزش (CAS)  اعلام رأی خود در پرونده سرمربی بلژیکی پیشین تیم ملی را به تعویق انداخت.

به گزارش” ورزش سه”، و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه رسیدگی به پرونده مارک ویلموتس در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) برای چندمین بار به تعویق افتاد. دادگاه حکمیت ورزش، اعلام کرد مهلت صدور رأی پرونده ویلموتس  تا ۲۱ دسامبر سال ۲۰۲۱(۲دیماه) تمدید شد.

 

این برای چندمین بار است که دادگاه بین المللی ورزش صدور رای نهایی پرونده شکایت مارک ویلموتس علیه فدراسیون فوتبال ایران را به تعویق می اندازد و به نظر می رسد این به خاطر ارایه مدارک مستند جدید از سوی فدراسیون فوتبال ایران است. این اتفاق در حالی رخ داد که مارک ویلموتس به تازگی هدایت یک تیم مراکشی را بر عهده گرفته است. پیش تر خبر رسیده بود دادگاه بین المللی ورزش رای فیفا علیه فدراسیون فوتبال ایران را تقلیل داده است. فیفا در اعلام رای این پرونده حق را تمام و کمال به مارک ویلموتس داده و اعلام کرده که فدراسیون فوتبال باید همه مبالغ قرارداد با مارک ویلموتس را به این مربی پرداخت کند. 

 

مارک ویلموتس که کارنامه اش در تیم ملی فوتبال ایران نزدیک بود مانع از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ شود ۲ میلیون یورو به صورت نقدی از فدراسیون فوتبال ایران در ترکیه دریافت کرد.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *