تاریخ امروز:۱۲ مرداد ۱۴۰۰

زلزله ۱۰ سال قبل شرق ژاپن، سوژه اصلی مراسم/ چه کسانی اجازه حضور در افتتاحیه را دارند؟

کد خبر: ۱۷۶۹۵۹۴/۴۴

زمان: ۱۶:۳۳  
۱۴۰۰/۰۴/۳۱

بازدید: ۱,۰۶۳

زلزله ۱۰ سال قبل شرق ژاپن، سوژه اصلی مراسم

مراسم افتتاحیه المپیک برای اولین بار بدون حضور تماشاگران و تنها با حضور مسئولان، ورزشکاران و مربیان برگزار خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، بسیاری از ورزشکاران شرکت کننده در المپیک توکیو قراراست فردا به استادیوم ملی ژاپن بروند تا «ناروهیتو» امپراتورژاپن، بازیها را رسما افتتاح کند.

برای اولین بار هیچ تماشاگری در مراسم افتتاحیه حضور نخواهد داشت و صندلی های استادیوم فقط برای مقامات بلندپایه، دیپلماتها، اعضای کمیته بین المللی المپیک و حامیان مالی المپیک اختصاص داده شده است تا مخاطرات ناشی از همه گیری ویروس کووید۱۹ به حداقل برسد.

سیکو هاشیموتو، رئیس کمیته برگزاری توکیو۲۰۲۰ در توصیف مراسم افتتاحیه، بازی های توکیو ۲۰۲۰ المپیک را به عنوان بازیهای “بهبود و بازسازی” پس اززلزله وسونامی مارس ۲۰۱۱ معرفی کرد و گفت: بهبودی حاصل از زلزله بزرگ شرق ژاپن درمراسم افتتاحیه برجسته تر خواهد شد.

او در بخش دیگری از صحبت های خود افزود: من نمی توانم محتوای آنچه را که قراراست درطول مراسم نشان دهیم، فاش کنم. این مراسم یک فستیوال نیست. می خواهیم یک مراسم باشکوه داشته باشیم اما با روحیه بهبودی. بازیها یکسال به تعویق افتاد و من بایداعتراف کنم که ما در یک سال گذشته بسیاردرگیر کووید ۱۹ بودیم. با همکاری دولت ژاپن هر کاری لازم بود، انجام دادیم. از همکاری همه کشورهای جهان سپاسگزارم.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *