تاریخ امروز:۶ بهمن ۱۴۰۰

رومنیگه: آلابا هرگز نباید از بایرن جدا می‌شد

به گزارش “ورزش سه”، داوید آلابا یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان بایرن مونیخ بود و جدایی او در این تابستان باعث شد که حفره بزرگی در خط دفاعی این تیم شکل بگیرد.

همین موضوع باعث شده که بسیاری از افراد نزدیک به بایرن از همین حالا ناراحتی خود از این اتفاق را نشان دهند که یکی از آنها کارل هاینس رومنیگه است.

رومنیگه که حالا دیگر باید از او به عنوان مدیر سابق بایرن یاد کرد، در زمان انتقال آلابا به رئال مادرید هنوز در این باشگاه حضور داشت. انتقالی که با گذشت زمان نشان داد که چندان به نفع بایرن نبوده است.

 

 

رومنیگه در گفتگو با اسکای ۹۰ درباره این انتقال اظهار داشت:« اساسا، من فکر می‌کنم همه با این موضوع موافق هستند که این جدایی نباید رخ می‌دهد. فراموش نکنید که این بازیکن در بایرن رشد کرده بود اما متاسفانه در مقطعی همه چیز از نظر مالی و جو مذاکرات به بن بست خورد.»

او ادامه داد:« بررسی این شرایط در حال حاضر دشوار است. متاسفانه واقعیت این است که او دیگر در کنار ما حضور ندارد. ما تمام تلاشمان را برای ادامه حضور او در این تیم به کار گرفتیم. اما متاسفانه شرایط طوری که می‌خواستیم پیش نرفت. او به این نتیجه رسید که می‌خواهد باشگاه را ترک کند چون مشخصا پیشنهاد جذابی از رئال مادرید دریافت کرده بود.»

داوید آلابا در فصل گذشته حاضر به تمدید قراردادش با بایرن نشد و به عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید ملحق شد تا جای خالی سرخیو راموس و رافائل واران را در خط دفاعی این تیم پر کند.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *