تاریخ امروز:۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رقیب ایرانی من یکی از بهترین های تاریخ است/ تیلور: تشنه کشتی گرفتن با حسن یزدانی هستم

کد خبر: ۱۷۴۷۱۱۷/۴۴

زمان: ۱۱:۰۱  
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

بازدید: ۱,۴۱۷

رقیب ایرانی من یکی از بهترین های تاریخ است

دیوید تیلور بعد از کسب عنوان قهرمانی انتخابی تیم ملی آمریکا بار دیگر گفته تشنه مبارزه با حسن یزدانی است. 

به گزارش “ورزش سه”، دیوید تیلور، قهرمان سال ۲۰۱۸ وزن ۸۶ کیلوی کشتی آزاد جهان که سابقه دو بار پیروزی برابر حسن یزدانی را دارد، در روزهای اخیر توانست با شکست تمامی رقبای خود در انتخابی تیم ملی کشتی آمریکا بدون حرف و حدیث صاحب دوبنده این کشور در المپیک توکیو شود.

تیلور بعد از قهرمانی در انتخابی تیم ملی کشتی آمریکا بار دیگر درباره نبرد احتمالی خود با حسن یزدانی در المپیک توکیو صحبت کرده و می گوید: همه علاقه مندان به کشتی مسابقات ما را دنبال می کنند. سه هزار نفر ایرانی هر روز به من می گویند حسن یزدانی عالی و فوق العاده است. من هم می دانم که او یک کشتی گیر عالی و تشنه پیروزی است، اما من هم تشنه کشتی گرفتن با او هستم. 

این کشتی گیر آمریکایی درباره شانس خود برای کسب مدال طلای المپیک هم می گوید: در وزن ما افراد با استعداد زیادی هستند و نمی شود کسی را دست کم گرفت. شاید من هم مثل سال ۲۰۱۸ با یک قرعه رندوم در همان ابتدا کشتی سختی داشته باشم. به هر حال جدال من و یزدانی یک جدال طوفانی است. 

تیلور در پایان هم می افزاید: هم یزدانی منتظر است و هم من. هر دوی ما زمان زیادی را برای آماده سازی خودمان می گذاریم. یزدانی یکی از بهترین های تاریخ است و از مبارزه کردن با او لذت می برم.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *