تاریخ امروز:۳۰ شهریور ۱۴۰۰

رضایی: بازی با «انکا» تجربه خوبی بود

کد خبر: ۱۷۷۹۲۹۹/۱

زمان: ۰۹:۵۳  
۱۴۰۰/۰۶/۲۱

بازدید: ۳۹۸

مربی تیم ملی واترپلو کشورمان با اشاره به اردوی مشترک و بازی دوستانه با تیم باشگاهی انکا ترکیه گفت: بازی با این تیم تجربه خوبی برای مقابله با قزاقستان بود.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، وحید رضایی درباره اردوی تیم ملی واترپلو گفت: با تیم انکا ترکیه شش بازی انجام دادیم که چهار پیروزی، یک تساوی و یک شکست کسب کردیم. این تیم قدرتی و با تکنیک است اما از لحاظ تاکتیکی ضعف‌هایی دارد.

 

وی افزود: انکا، حریف قدرتمندی است که توانستیم تکنیک‌های انفرادی‌مان را مخصوصا در دفاع با این تیم کار کنیم و از آنجایی بازی‌شان با تکیه بر قدرت است به نوعی شبیه‌سازی برای مقابله با تیم قزاقستان بود، چون قزاق‌ها نیز قدرتی و گاهی خشن بازی می‌کنند. تیم ترکیه‌ای گاهی خشن بازی می‌کرد ولی بازیکنان ما با خونسردی و تکنیک بازی کردند.

 

مربی تیم ملی واترپلو کشورمان از خواسته ترکیه برای ادامه روابط ورزشی با ایران خبر داد و اظهار داشت: آنها از اینکه الکساندر چیریچ سرمربی تیم ایران است خوشحال بودند و دوست داشتند روابط ورزشی ادامه پیدا کند و ما هم میزبان آنها باشیم.

 

رضایی با اشاره به شرایط نسبتا سخت ایران در اردو و بازی دوستانه با ترکیه خاطرنشان کرد: تیم انکا در سه سال گذشته در مسابقات لیگ قهرمان ترکیه بوده و برای مسابقات مقدماتی قهرمانی اروپا آماده می‌شود. شرایط نسبت به قبل خیلی سخت است چرا  که باید دستورالعمل‌های بهداشتی و شرایط قرنطینه را رعایت می‌کردیم.

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *