تاریخ امروز:۷ اسفند ۱۳۹۹

دیگو فورلان:/ لیونل مسی نباید قربانی می شد، سوارز شد!

کد خبر: ۱۷۳۸۱۵۰/۴۲

زمان: ۲۲:۰۴  
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

بازدید: ۴,۱۲۱

دیگو فورلان:

دیگو فورلان، ستاره سابق فوتبال اوروگوئه معتقد است لوییس سوارز در بارسلونا قربانی شده است.

به گزارش “ورزش سه”، عملکرد فوق العاده لوییس سوارز در ترکیب اتلتیکومادرید و گلزنی های پایاپی این ستاره ۳۴ ساله باعث شد انتقادات از بارسلونا برای فروش این ستاره آماده افزایش یابد. دیگو فورلان، همبازی سابق لوییس سوارز در تیم ملی اوروگوئه مدعی شد فصل قبل بارسلونا به دنبال یک مقصر می گشت و این سوارز بود که مورد انتقاد قرار گرفت.

 

 

دیگو فورلان گفت: “من فکر می کنم در اواخر فصل قبل رسانه ها به اشتباه از لوییس سوارز انتقاد می کردند و حتی به نظر من او در آن مقطع نیز عملکرد ضعیفی در ترکیب بارسلونا نداشت. اخباری در مورد ضعیف فیزیکی سوارز و تغییر در شرایط جسمانی این بازیکن وجود داشت، اما به نظرم شرایط هرگز تغییر نکرده بود. در روزهای آخر حضور سوارز در بارسلونا، این باشگاه به کسی نیاز داشت که از او انتقاد کند. لوییس سوارز در آن مقطع هدف خوبی برای این انتقادات بود، زیرا در زمین با بازیکنان حریف مبارزه می کرد.

 

بسیاری از جمله برخی هواداران لوییس سوارز را دوست ندارند. بعضی از روزنامه نگاران نیز علاقه ای به این بازیکن ندارند، اما نباید فراموش کرد او فصل گذشته نیز گلهای زیادی به ثمر رساند. زمانی که سوارز در اوج بود موفق به زدن ۳۰ گل در هر فصل می شد و مردم انتظار داشتند او چنین روندی را هر سال تکرار کند. وقتی بارسلونا موفق به فتح حتی یک جام هم نشد، باید کسی به عنوان مقصر انتخاب می شد و امکان نداشت آن شخص لیونل مسی باشد.”

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *