تاریخ امروز:۳ بهمن ۱۴۰۰

دو نکته مهمی که وزیر اقتصاد در دیدار با رئیس دستگاه قضا مطرح کرد

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی با انتشار پستی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

《ضرورت جسارت مدیران پاکدست در دستگاه های اقتصادی
و
اصلاح سازوکارهای فسادآفرین در شرکت های دولتی به جای توجه به معلول ها،
دو نکته مهمی بود که در دیدار امروز با
@Ejei_com
مطرح کردم و ایشان هم استقبال کرد.》

دو نکته مهمی که وزیر اقتصاد در دیدار با رئیس دستگاه قضا مطرح کرد

گفتنی است، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با تقدیر از حمایت‌های دستگاه قضا از برنامه‌های دولت سیزدهم در جهت تغییر و تحول در وضع موجود، خواستار افزایش همفکری و همکاری قوا در جهت تسهیل خدمت‌رسانی دستگاه‌های اجرایی به مردم و افزایش اعتماد و رضایت‌مندی عمومی به‌عنوان سرمایه اصلی نظام اسلامی شد.

او همچنین با تقدیر از اقدامات دستگاه قضا در جهت رفع موانع تولید و رونق آن و همچنین دستورات اخیر رئیس قوه قضاییه برای تسهیل روند سرمایه‌گذاری در کشور، این اقدامات را در بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی مردم مؤثر دانست.

وزیر امور اقتصاد و دارایی گزارشی نیز از برنامه‌های این وزارتخانه برای کنترل و تنظیم بازار و تأمین نیاز‌های اساسی مردم با همکاری دیگر بخش‌های مربوطه در دولت ارائه کرد و خواستار حمایت و مساعدت دستگاه قضا از این اقدامات شد.

گفتنی است، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر روز جمعه (پنجم شهریور ماه) با حضور در دفتر رئیس دستگاه قضا، با حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای دیدار کرد.

انتهای پیام/

پخش کننده موسیقی لندر

تکنولوژی

خبر

مجله یک

ردیاب لندر LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *