تاریخ امروز:۲ مرداد ۱۴۰۰

دزدیدن گوشی خداداد افشاریان هنگام ارتباط زنده

کد خبر: ۱۷۶۸۶۱۹/۳۴

زمان: ۱۱:۰۰  
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

بازدید: ۸,۷۴۶

خداداد افشاریان یکی از اعضای هیات رییسه و سرپرست کمیته داوران در حال صحبت با برنامه سلام صبح و بخیر بود که گوشی او دزیده و ارتباطش با برنامه قطع شد! 

به گزارش “ورزش سه”، ساعاتی پیش سعید اکبری مجری برنامه سلام صبح بخیر خداداد افشاریان را به روی خط آورد تا با او در خصوص کیفیت داوری علیرضا فغانی در دربی صحبت کند که در میانه های صحبت به یکباره ارتباط تلفنی برنامه با خداداد افشاریان قطع شد و مجری برنامه هم گفت که احتمالا گوشی از دست آقای خداداد افشاریان افتاده است اما وقتی این ارتباط مجددا برقرار نشد خبر داد که گوشی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال را دزیدند! به نظر می رسد منبعد برای ارتباط تلفنی اعضای هیات رییسه یا دیگر فوتبالی ها نباید فضای باز را انتخاب کنند. حال آن فضای باز هر جایی می خواهد باشد، چرا که گرم صحبت و پاسخگویی به چالش های ایجاد شده می شوند و دزد هم به راحتی کار خود را انجام می دهد. 

 

نکته جالب در صحبت هایی که از سوی خداداد افشاریان صورت گرفت، پیش از اینکه دزد گوشی آقای خداداد افشاریان را بدزدد سرپرست کمیته داوران از نحوه قضاوت علیرضا فغانی ابراز رضایت کرد. پیش تر هم همه نقد کرده بودند تنها علیرضا فغانی در جریان بازی باید به امیر ارسلان مطهری کارت زرد می داده است. نکته ای که داور مسابقه هم در مصاحبه های خود بدان صریح اشاره کرده است.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *