تاریخ امروز:۵ مرداد ۱۴۰۰

درخواست جالب مطهری بعد از دومین گل پرسپولیس

کد خبر: ۱۷۶۹۲۰۸/۴

زمان: ۲۱:۵۰  
۱۴۰۰/۰۴/۲۹

بازدید: ۳۶,۲۶۷

در شرایطی که پرسپولیس موفق شده از ضعف فنی حریف قعرنشین خود به خوبی سود برده و به دو گل در دقایق ابتدایی نیمه اول دست یابد، مطهری همچنان خواهان بازی تهاجمی تیمش است.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در جدال مقابل حریف قعرنشین خود توانسته با دو گلی که شهریار مغانلو و مهدی عبدی به ثمر رسانده به برتری دست یابد و در آستانه یک برد ارزشمند برای حفظ صدرنشینی خود باشد.

 

در شرایطی که پیش از بازی برابر ماشین سازی، پرسپولیسی ها بابت وعده‌هایی که به حریف قعرنشین‌شان داده شده بود و در حالی که این تیم سقوط کرده به آنها پاداش توقف مقابل پرسپولیس داده شده بود به شدت تحریک و انگیزه یافته بودند، توانستند خیلی زود به دو گل برابر حریف دست یابند.

 

نکته جالب توجه بعد از گل دوم مهدی عبدی و در شرایطی که آنها به دنبال جشن گل خود بودند رقم خورد؛ حمید مطهری که در غیاب یحیی گل محمدی محروم وظیفه کوچ تیمش را برعهده دارد، از بازیکنان خواست خیلی زود در منطقه خود حاضر شوند و در تلاش برای دستیابی به گل های بعدی باشند. روحیه تهاجمی پرسپولیس مقابل حریف در شرایطی که احتمال بعید هم امتیاز شدن این تیم در پایان فصل با سپاهان و آوراژ گل از اهمیت بالایی برخوردار است، باید دید در این بازی نتیجه بخش خواهد بود و آنها به گل بیشتر برابر حریف سقوط کرده خود دست خواهند یافت یا خیر.

 

پرسپولیس یک بار در فصل پانزدهم به دلیل آوراژ گل پایین تر نسبت به استقلال خوزستان جام قهرمانی را از دست داده بود و نمی خواهد این خاطره بار دیگر برای آنها تکرار شود.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب موتور سیکلت

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *