تاریخ امروز:۴ بهمن ۱۴۰۰

خواکین کوره‌‌آ:/ از کودکی آرزو داشتم در اینتر بازی کنم

کد خبر: ۱۷۷۶۳۳۶/۴۲

زمان: ۱۰:۲۴  
۱۴۰۰/۰۶/۰۶

بازدید: ۲۳۴

خواکین کوره‌‌آ:

خواکین کوره‌‌آ، ستاره جدید اینتر از درخشش در اولین بازی خود برای این باشگاه ذوق زده است.

به گزارش “ورزش سه”، خواکین کوره‌‌آ تنها ۴۸ ساعت بعد از نهایی شدن انتقالش به اینتر شروعی فوق العاده را در این تیم تجربه کرده و موفق به زدن گل های برتری این تیم برابر ورونا شد. حالا خواکین کوره‌‌آ مدعی شد از دوران کودکی رویای بازی کردن در اینتر را در سر داشته و البته هدف او همیشه ارائه عملکردی در خدمت تیم بوده است.

 

خواکین کوره‌‌آ گفت: “روز فوق العاده ای بود. من از بچگی رویای بازی کردن در اینتر را در سر داشتم. حالا برای اولین بار پیراهن این تیم را بر تن کردم و خوشبختانه با گل های من به پیروزی رسیدیم.

 

 

این اولین بار است که در اولین بازی خود دو بار موفق به گلزنی می شوم، بنابراین واقعا خوشحالم و می خواهم از هم تیمی هایم، سرمربی و باشگاهی که به من ایمان داشته و باعث شدند حس کنم سالهاست اینجا هستم تشکر کنم. ورونا شما را تحت فشار قرار می دهد و آنها در سری آ این فصل عملکرد خوبی خواهند داشت.

 

شاید در برخی فصول خیلی موفق به گلزنی نشده باشم، اما همیشه در خدمت تیم کار کرده ام. البته همیشه تلاش می کنم دروازه حریفان را باز کنم و حالا این اتفاق دو بار رخ داد. این دو گل را به خانواده، دوستان و همه افرادی که در یک ماه گذشته در کنار من بودند تقدیم می کنم. من در دوران کودکی هوادار اینتر حمایت بودم، زیرا آرژانتینی های زیادی اینجا بازی می کردند. من همچنین در ۱۶ سالگی در آستانه انتقال به اینتر قرار داشتم و بالاخره این اتفاق رخ داد.”

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *