تاریخ امروز:۹ اسفند ۱۳۹۹

حسن ذوالقدر مدیر فنی تیم تکواندو بلغارستان شد

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، حسن ذوالقدر که سال‌ها به عنوان سرمربی تیم ملی، مدیر فنی، رئیس سازمان تیم‌های ملی و دبیر در تکواندو ایران فعالیت می‌کرد، بعد از چهار سال دوری از تکواندو، به عنوان مدیرفنی تیم ملی بلغارستان به عرصه تکواندو بازخواهد گشت.

 

ذوالقدر که در این مدت در بخش آموزش تکواندو فعالیت می‌کرد، با مسئولان فدراسیون این کشور برای همکاری به عنوان مدیرفنی به توافق رسیده و قرار است پس از حضور «اسلاوی بینف» رئیس فدراسیون تکواندو بلغارستان قرارداد همکاری امضا شود.

 

حسن ذوالقدر یکی از پرافتخارترین مربیان تکواندو جهان است که سابقه ۱۲ سال هدایت تیم ملی تکواندو ایران، کسب عناوین معتبری چون قهرمانی جام جهانی، نایب قهرمانی‌های متعدد جهان و آسیا و مدال‌های متعددی از بازی‌های المپیک و آسیایی را در کارنامه دارد. وی از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ نیز به عنوان مدیرفنی، دبیر فدراسیون و رئیس سازمان تیم‌های ملی به همکاری خود با فدراسیون تکواندو ادامه داد و پس از آن به آموزش تکواندو روی آورد.

 

فرزاد ذوالقدر پسر وی سرگروه و سرمربی بلغارستان است و برای حضور در مسابقات کسب سهمیه آماده می‌شود. ضمن اینکه تیم ملی بلغارستان در تهران اردو زده و جمعه اول اسفند هم رئیس فدراسیون این کشور به تهران سفر می‌کند.

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *