تاریخ امروز:۱۱ اسفند ۱۳۹۹

حرف‌های جنجالی فکری در جمع هواداران

کد خبر: ۱۷۳۸۲۸۸/۱

زمان: ۱۶:۱۰  
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

بازدید: ۷,۰۹۰

سرمربی استقلال در زمان خروج از محل تمرین این تیم، در جمع هواداران عصبانی تیمش حضور یافت و مجبور شد به بخشی سوالات بی پایان آنها پاسخ دهد؛ پاسخ‌هایی البته بی پرده و جالب توجه.

به گزارش “ورزش سه”، محمود فکری که روزهای پر التهابی را در سمت سرمربیگری استقلال دنبال می‌کند، بعد از حواشی روز گذشته، در تمرین امروز مجبور شد در زمان خروج از استادیوم به سوالات هواداران پاسخ دهد. فکری که به نظر با توجه به پرسش‌های بی پایان هواداران عصبی به نظر می‌رسید، جواب‌های جالبی به آن داده است که  در ادامه می‌توانید آن را بخوانید.

 

 

قیم چه کاره باشگاه است که بیاید و حرف بزند

آقای قیم چه کاره باشگاه است که بیاید و حرف بزند؟ این مسائل ربطی به او ندارد. او کاره ای در باشگاه نیست و مثل یک آبدارچی است. پول میلیچ را ندادند و از نظر قانونی فسخ کرد و رفت. میلیچ، وریا غفوری و هر بازیکن دیگری، جزو ۳۰ بازیکن تیم هستند و من تشخیص می دهم که چه کسی بگذارم داخل زمین و چه کسی را نگذارم. در بحث فنی این اختیار را به من می دهید که تصمیم بگیرم؟ حالا در یک بازی میلیچ را می گذارم، در یک بازی نادری را می گذارم و در بحث فنی این حق را دارم که بازیکنم بازی بدهم یا ندهم. ولی ایشان پولشان را نگرفتند، من به باشگاه گفتم که پول بازیکنان را بدهید، فرقی نمی کند، خارجی یا داخلی. اتفاقا باید در مورد خارجی ها به این موضوع بیشتر توجه شود چون از یک کشور دیگر آمده که اینجا پول بگیرد. من ایرانی ام شاید استقلالی باشم و بخواهم بخاطر استقلال پول نگیرم یا شش ما دیگر بگیرم ولی آن آقا که استقلالی نیست و آمده که پول بگیرد و بازی کند. باشگاه باید پول او را بدهد؛ الان هم پولش را بدهند و برگردانندش.

 

یک مربی دیگر بیاید، می خواهد معجره کند؟

آقایان سر دستیار، بازیچه یکسری پیج ها و رسانه ها نشوید. یکسری آدم ها هیچ کجا تیم ندارند و می گویند که همان ها را بگیرید؛ چرا؟ اگر خوب بودند چرا سر کار نیستند؟ اصغر قربان علی پور را که ما آوردیم، دکترای فیزیولوژی ورزشی دارد و یکی از بهترین ترینرهای ایران است اما یک نفر از او حمایت نکرد. قربان علی پوری که رسانه ای نیست و مجازی نیست، هیچکس از او حمایت نمی کند؛ X و Y و… که هیچ کجا تیم ندارند همه می گویند آنها را بیاورید. چرا عقل مان را دست یکسری کاسب می دهیم؟ من وقتی که آمدم می گفتند استقلالی ترین نیمکت را آوردی و از روز اول هم تیمم صدر جدول نبود ولی هیچکس حمایت نکرد. تیمم هفته دوم باخت، گفتند برو! چه کسی را بعد از باخت در هفته اول می گویند برو؟ من بروم و یک مربی دیگر بیاید، می خواهد معجره کند؟ چرا تیم های دیگر از مربیانشان حمایت می کنند ولی در استقلال هیچکس حمایت نمی شود؟

 

 

 

وریا حتما کاری داشته که به سازمان لیگ رفته

وی در پاسخ به سوالاتی در خصوص قایدی و وریا و حضور او در سازمان لیگ گفت: مهدی قایدی سرما خورده و نتوانست سر تمرین بیاید. اگر قرار باشد هم ترانسفر شود با نظر باشگاه و سرمربی وقت خواهد بود؛ فرقی هم ندارد من باشم یا کس دیگر تا زمانی که قرارداد دارد باید با نظر باشگاه جدا شود. وریا غفوری امروز سر تمرین آمد و پایش درد کرد و راهی کلینیک شد. اگر به سازمان لیگ هم رفته حتما کاری داشته است.

 

من باید بگویم که چرا مدیران کار انجام نمی دهند؟

فکری در پاسخ سوال یکی از هواداران در مورد اینکه چرا مدیران کاری برای باشگاه انجام نمی دهد گفت: وقتی کاری انجام نمی دهند من باید بگویم که چرا انجام نمی دهند؟ من چند بار گفتم؟ (او در این حین به یکی از هواداران که در حال بحث با او بود گفت که من به سوالات تان پاسخ دادم ولی الان معلوم می شود که شما از کجا آمده اید اینجا و از چه کسانی خط گرفته اید!) وقتی می خواهید تیم تان فوتبال خوب بازی کند باید امکاناتش سرجایش باشد، زمین تمرین باشد، پول بازیکن به موقع داده شود و خیلی از چیزهای دیگر… مگر بازیکنان ما می آیند و می گویند چیزی می شود؟ برای کسب یک قهرمانی به کاری متداوم نیاز دارید. تیم اتفاقی به صدر جدول می رود ولی اگر مشکلات وجود داشته باشد، تیم یواش یواش پایین می آید. شاید همه تحمل کنند، ولی کشتی نیست که دو روزه تمام شود. فوتبال ده ماه است و باید در این مدت همه چیز سرجایش باشد. وقتی من شروع کردم شما که استقلالی هستید نمی دانید تیم چه مشکلاتی داشت؟

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *