تاریخ امروز:۲۸ دی ۱۴۰۰

جوان‌های تیم ملی در چالش انطباق‌پذیری(عکس) 

کد خبر: ۱۷۷۷۱۸۲/۴۱

زمان: ۲۲:۵۵  
۱۴۰۰/۰۶/۰۹

بازدید: ۷,۰۷۳

چند بازیکن از فهرست جدید تیم ملی برای اولین مرتبه این فرصت در اختیار آنها قرار داده شده است.

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه همواره در فوتبال کیفیت فنی حرف اول را می‌زند، اما حتی اگر بازیکنی این خصوصیت را داشته باشد، برای اینکه بتواند از توانایی‌هایش به بهترین شکل استفاده کند، نیازمند محیطی است که در آن احساس راحتی داشته باشد. کم نیستند بازیکنان برجسته فوتبال دنیا که با قرار گرفتن در فضایی جدید، از روزهای خوب گذشته گرفته‌اند و نشانی از روزهای خوش گذشته نداشته‌اند.

 

 

 

 

در تیم ملی ایران هم ماجرا غیر از این نیست و بازیکنان تازه وارد برای تطبیق پذیری با جو حاکم بر اردوها که عموما توسط بازیکنان قدیمی ساخته می‌شود و سرمربی بر آن نظارت دارد، کار آسانی پیش رو ندارند و اگر نتوانند واکنش مناسبی به آن داشته باشند، ادامه حضور در این فضا برای آنها سخت می‌شود و این موضوع به طور مستقیم بر عملکردی فردی تاثیرگذار خواهد شد. 

 

 

 

این روزها که تیم ملی برای مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ آماده می شود، سردار آزمون، ، مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، سعید عزت‌اللهی و کریم انصاری فرد از بازیکنان قدیمی اردو به شمار می‌روند و در سوی دیگر بازیکنانی نظیر یاسین سلمانی، محمد کریمی، سعادت حردانی، زبیر نیک نفس، میلا سرلک، جعفر سلمانی و … شرایط کاملا متفاوتی را تجربه می‌کنند.

 

 

 

شوخی و خنده بخش جدایی ناپذیر تمرینات تیم ملی در سال های گذشته بوده که در این تصویر همانطور که می‌بینید، بازیکنان تازه وارد نیز در حال تجربه کردن این چالش هستند.

 

 

در این بین بی‌شک واکنشی که بزرگترهای تیم به ورود بازیکنان جوان دارند، تاثیر زیادی در روحیه آنها به شکل  منفی یا مثبت دارد و سرمربی هم وظیفه دارد که این فضا را در جهت حرکت تیم تنظیم کند.

 

 

ردیاب خودرو

اندروید باکس

اخبار علمی

پاوربانک ۱۵۰۰۰ میلی آمپر لندر مدل LD-1500

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *